Didžiasalio skyriaus renginiai

Pasibaigus žiemai, atgyja gamta, o su ja kartu ir spalvos. Spalvos mums suteikia teigiamas emocijas, tad nusprendėme su vaikais pasimėgauti spalvų terapija. Tarp pirštukų voliodami plastilino gabaliukus, lavinom smukiąją motoriką, stebėdami spalvas nuraminom susidariusią įtampa, stengėmės bendradarbiauti, šnekučiuotis, o rezultatas – puikūs paveikslai, pripildyti gerų emocijų.

Koncertas prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu. Šventė tęsėsi lietuvių liaudies šokių bei ratelių ritmu: aidėjo džiugus vaikų klegesys, skambėjo dainos, eilės, sukosi poros, veiduose neblėso šypsena – tokia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė buvo mūsų darželyje. Svečiavosi nuostabaus balso šeimininkė Raminta Čepulytė. Skatiname vaikus švęsti tokią mūsų šalies šventę – Lietuvos gimtadienį.

Šį kartą aktyvumo savaitėle džiaugėsi „Ančiukai“.  Mažieji draugai mėgavosi judriomis užduotimis, varžėsi po vieną ir komandomis, o nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais! Visai kaip olimpiniai čempionai, bet labiausiai džiugina tikros vaikų emocijos, laimėjus ar pralaimėjus.

Nekantriai laukė Laurynas tos dienos, kada ateisime pas jį į svečius. Pats rodė kelią į savo šeimyną, į savo kambarį. Magėjo pasigirti nauja mašinėlių kolekcija, o ir pažaisti su draugais smagiau...

Ančiukų grupės vaikai susipažįsta su įvairiausiomis profesijomis, tad šiandien nutarėme nuvykti į paštą ir išsiųsti savo laišką. Mus svetingai priėmė paštininkė Jolanta, papasakojo apie savo darbo ypatumus, leido išbandyti antspauduoti laišką ir įteikė smagių dovanėlių. Išsiuntėme laišką ir laukiame kol jis pasieks adresatą.

Nėra nė vieno vaiko, kuris savo rankose nebūtų laikęs knygos. Su knygomis žaidžia, jas varto, skaitinėja. Knyga padeda vaikui susikaupti ar nusiraminti. Svarbu padėti vaikams suvokti knygos svarbą, tarsi iš naujo susipažinti su knyga, suteikiant žinių apie ją. Šią savaitę ir patys kūrėme knygas, papildydami jau turimą savo knygų rinkinį, lankėmės bibliotekoje, domėjomės knygomis enciklopedijomis. Savaitės kūrinys – komiksų knyga „Linksmieji draugai“.