Didžiasalio skyriaus renginiai

Ruduo toks metas, kai apstu daržovių, vaisių, ypač pačių užaugintų. Nors vaikų mitybos racione jų gan daug, bet pačių pagamintos salotos dar skanesnės. Pasirodo ne taip lengva sutarkuoti morką ar obuolį, o mamytės, rodos, taip greitai tą daro. Nepabandęs – nesužinosi. Įgyvendindami savo grupės projektą vitaminų ieškome visur: ir bulvytėj, ir morkytėj, agurkėly ir kopūste, kaip toje dainelėje apie vitaminus.

Didžiasalio bibliotekininkė Audronė pakvietė „Ančiukus“ į popietę – „Lopšinė ant pagalvės“. Prie vaikų prisijungė ir šeimos nariai. Visi klausėsi pasakos apie pelytę Zitą, taip pat muzikos mokytoja Valentina Sinkevič vaikus supažindino su įvairiausiomis lopšinėmis: linksmomis, ramiomis, tarmiškomis ir net afrikietiškomis, o Artūro mamytė padainavo Latvišką lopšinę. Visi praleidome laiką smagiai ir tikimės dar susiburti į tokį smagų būrį.

Sugalvojome nutapyti paveikslą mamoms neįprastu būdu. Mums pavyko sukurti nepaprastą meno kūrinį, o gražiausiai jis matomas mūsų mamytėms. 

Pasibaigus žiemai, atgyja gamta, o su ja kartu ir spalvos. Spalvos mums suteikia teigiamas emocijas, tad nusprendėme su vaikais pasimėgauti spalvų terapija. Tarp pirštukų voliodami plastilino gabaliukus, lavinom smukiąją motoriką, stebėdami spalvas nuraminom susidariusią įtampa, stengėmės bendradarbiauti, šnekučiuotis, o rezultatas – puikūs paveikslai, pripildyti gerų emocijų.

Koncertas prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu. Šventė tęsėsi lietuvių liaudies šokių bei ratelių ritmu: aidėjo džiugus vaikų klegesys, skambėjo dainos, eilės, sukosi poros, veiduose neblėso šypsena – tokia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė buvo mūsų darželyje. Svečiavosi nuostabaus balso šeimininkė Raminta Čepulytė. Skatiname vaikus švęsti tokią mūsų šalies šventę – Lietuvos gimtadienį.

Šį kartą aktyvumo savaitėle džiaugėsi „Ančiukai“.  Mažieji draugai mėgavosi judriomis užduotimis, varžėsi po vieną ir komandomis, o nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais! Visai kaip olimpiniai čempionai, bet labiausiai džiugina tikros vaikų emocijos, laimėjus ar pralaimėjus.