Didžiasalio skyriaus renginiai

Tarptautinė Žemės diena

Štai ir Didžiasalio skyrius paminėjo Tarptautinę žemės dieną! Ne tik paminėjome, bet ir buvome jos dalimi, atėjo pavasario lygiadienis – nakties ir dienos ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose, o dabar lauksim šiltų ir gražių pavasario orų!

___________________________

Didžiasalio skyriaus inf. Įrašo autorius:
Didžiasalio skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Laukdami pirmosios pavasario dienos kūrėme darbelius, ruošėme visiems staigmeną – darbelių parodėlę – tai pasisveikinimas  su pavasariu, o taip Kaziuko mugė. Visi, kas eisite pro šalį, nusišypsokite ir vaikams AČIŪ pasakykite.

Labai laukta šventė ėmė ir praėjo, bet liko tiek gražių įsimintinų akimirkų ir būtent, nepakartojamų. Ačiū vaikams – dainorėliams, šokėjėliams ir pasakoriams. Su jumis – neliūdna, Jūs nuostabūs.

Ruduo toks metas, kai apstu daržovių, vaisių, ypač pačių užaugintų. Nors vaikų mitybos racione jų gan daug, bet pačių pagamintos salotos dar skanesnės. Pasirodo ne taip lengva sutarkuoti morką ar obuolį, o mamytės, rodos, taip greitai tą daro. Nepabandęs – nesužinosi. Įgyvendindami savo grupės projektą vitaminų ieškome visur: ir bulvytėj, ir morkytėj, agurkėly ir kopūste, kaip toje dainelėje apie vitaminus.

Didžiasalio bibliotekininkė Audronė pakvietė „Ančiukus“ į popietę – „Lopšinė ant pagalvės“. Prie vaikų prisijungė ir šeimos nariai. Visi klausėsi pasakos apie pelytę Zitą, taip pat muzikos mokytoja Valentina Sinkevič vaikus supažindino su įvairiausiomis lopšinėmis: linksmomis, ramiomis, tarmiškomis ir net afrikietiškomis, o Artūro mamytė padainavo Latvišką lopšinę. Visi praleidome laiką smagiai ir tikimės dar susiburti į tokį smagų būrį.

Sugalvojome nutapyti paveikslą mamoms neįprastu būdu. Mums pavyko sukurti nepaprastą meno kūrinį, o gražiausiai jis matomas mūsų mamytėms.