Didžiasalio skyriaus renginiai

Didžiasalio bendruomenės šventė

Lietingą rugsėjo šeštadienį į Didžiasalio bendruomenės šventę „Ir patrovos gardumas" sugužėjo ir didžiasaliečiai, ir svečiai, vaišino ir patys vaišinosi. Ten buvom ir mes. Gaila, kad tradiciškai vaikams pašokti nebuvo galimybių, bet „pelėdžiukų" grupės auklėtinis Evelinas visus pasveikino eilėraščiu. Va taip!

___________________________

Rita Gylienė Įrašo autorius:
Rita Gylienė
Auklėtoja
Ankstesni įrašai


Didžiasalio skyriaus vaikučius aplankė svečiai iš Kauno su labai įdomiu spektakliu. Šis vaidinimas – tai priminimas apie kasdieninius dalykus, kuriuos mes kartais pamirštame – tai kodėl reikia būti mandagiam, kodėl geriau sakyti tiesą ir nemeluoti, kodėl dažnai reikia plauti rankas, ir ar tikrai ne vietoje numesta šiukšlė gali pridaryti žalos, kokiai šviesai degant galima pereiti gatvę, kokia yra judėjimo nauda ir jog šypsena gali daryti stebuklus. Tai linksmas, nuotaikingas spektaklis.

Štai ir Didžiasalio skyrius paminėjo Tarptautinę žemės dieną! Ne tik paminėjome, bet ir buvome jos dalimi, atėjo pavasario lygiadienis – nakties ir dienos ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose, o dabar lauksim šiltų ir gražių pavasario orų!

Laukdami pirmosios pavasario dienos kūrėme darbelius, ruošėme visiems staigmeną – darbelių parodėlę – tai pasisveikinimas  su pavasariu, o taip Kaziuko mugė. Visi, kas eisite pro šalį, nusišypsokite ir vaikams AČIŪ pasakykite.

Labai laukta šventė ėmė ir praėjo, bet liko tiek gražių įsimintinų akimirkų ir būtent, nepakartojamų. Ačiū vaikams – dainorėliams, šokėjėliams ir pasakoriams. Su jumis – neliūdna, Jūs nuostabūs.

Ruduo toks metas, kai apstu daržovių, vaisių, ypač pačių užaugintų. Nors vaikų mitybos racione jų gan daug, bet pačių pagamintos salotos dar skanesnės. Pasirodo ne taip lengva sutarkuoti morką ar obuolį, o mamytės, rodos, taip greitai tą daro. Nepabandęs – nesužinosi. Įgyvendindami savo grupės projektą vitaminų ieškome visur: ir bulvytėj, ir morkytėj, agurkėly ir kopūste, kaip toje dainelėje apie vitaminus.