Didžiasalio skyriaus renginiai

Rudens dirbtuvėje

Kas tik nesidžiaugia rudeniu ir derliaus gausa, ir kitokiomis įvairiausiomis rudens gėrybėmis. Reikia tik gerai apsidairyti, prisirinkti ir kuo greičiau į rudens dirbtuvėles... Toli ieškoti nereikia, savo aikštelėje ir šermukšnis, ir gilių medis, ir kaštonas, jau vienas kitas nukritęs. Tądien, pirštukų miklumui vėrėme iš šermukšnių vėrinukus, iešmukus. Emocijos geros, vėrinukai gražūs, pirštukai miklūs.   

___________________________

Rita Gylienė Įrašo autorius:
Rita Gylienė
Auklėtoja
Ankstesni įrašai


Lietingą rugsėjo šeštadienį į Didžiasalio bendruomenės šventę „Ir patrovos gardumas" sugužėjo ir didžiasaliečiai, ir svečiai, vaišino ir patys vaišinosi. Ten buvom ir mes. Gaila, kad tradiciškai vaikams pašokti nebuvo galimybių, bet „pelėdžiukų" grupės auklėtinis Evelinas visus pasveikino eilėraščiu. Va taip!

Didžiasalio skyriaus vaikučius aplankė svečiai iš Kauno su labai įdomiu spektakliu. Šis vaidinimas – tai priminimas apie kasdieninius dalykus, kuriuos mes kartais pamirštame – tai kodėl reikia būti mandagiam, kodėl geriau sakyti tiesą ir nemeluoti, kodėl dažnai reikia plauti rankas, ir ar tikrai ne vietoje numesta šiukšlė gali pridaryti žalos, kokiai šviesai degant galima pereiti gatvę, kokia yra judėjimo nauda ir jog šypsena gali daryti stebuklus. Tai linksmas, nuotaikingas spektaklis.

Štai ir Didžiasalio skyrius paminėjo Tarptautinę žemės dieną! Ne tik paminėjome, bet ir buvome jos dalimi, atėjo pavasario lygiadienis – nakties ir dienos ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose, o dabar lauksim šiltų ir gražių pavasario orų!

Laukdami pirmosios pavasario dienos kūrėme darbelius, ruošėme visiems staigmeną – darbelių parodėlę – tai pasisveikinimas  su pavasariu, o taip Kaziuko mugė. Visi, kas eisite pro šalį, nusišypsokite ir vaikams AČIŪ pasakykite.

Labai laukta šventė ėmė ir praėjo, bet liko tiek gražių įsimintinų akimirkų ir būtent, nepakartojamų. Ačiū vaikams – dainorėliams, šokėjėliams ir pasakoriams. Su jumis – neliūdna, Jūs nuostabūs.