Didžiasalio skyriaus renginiai

Rudenėlio linksmybės

„Per kiemelį takeliu rudenėlis ėjo: šlept, šlept, šlept... “ va taip ir atšlepsėjo į salę pas vaikus, didelius ir mažus, kad pasidžiaugtų gėrybių gausa, kad pasilinksmintų, paišdykautų, skambių dainų ir gražių eilių paklausytų, pašoktų ir smagiai paplotų.Tradicinė šventė, bet kasmet nepakartojama, savaip įdomi, linksma ir vaikų labai laukiama. 

___________________________

Didžiasalio skyriaus inf. Įrašo autorius:
Didžiasalio skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Pasirinkę šiltą, gražią dieną iškeliavome į artimiausį miškelį. Stebėjome, kaip keičiasi gamta, žolynai, medžiai, pabraidžiojome po lapų jūrą, labai norėjome rasti valgomų grybų, deja tik šungrybiai, bet ir tuos atpažinti reikia, o palyginimui turime aikštelėje rastus kazlėkus. Iš miškelio grįžome kankorėžiais nešini, pavargę, bet su gera nuotaika.

Kas tik nesidžiaugia rudeniu ir derliaus gausa, ir kitokiomis įvairiausiomis rudens gėrybėmis. Reikia tik gerai apsidairyti, prisirinkti ir kuo greičiau į rudens dirbtuvėles... Toli ieškoti nereikia, savo aikštelėje ir šermukšnis, ir gilių medis, ir kaštonas, jau vienas kitas nukritęs. Tądien, pirštukų miklumui vėrėme iš šermukšnių vėrinukus, iešmukus. Emocijos geros, vėrinukai gražūs, pirštukai miklūs.   

Lietingą rugsėjo šeštadienį į Didžiasalio bendruomenės šventę „Ir patrovos gardumas" sugužėjo ir didžiasaliečiai, ir svečiai, vaišino ir patys vaišinosi. Ten buvom ir mes. Gaila, kad tradiciškai vaikams pašokti nebuvo galimybių, bet „pelėdžiukų" grupės auklėtinis Evelinas visus pasveikino eilėraščiu. Va taip!

Didžiasalio skyriaus vaikučius aplankė svečiai iš Kauno su labai įdomiu spektakliu. Šis vaidinimas – tai priminimas apie kasdieninius dalykus, kuriuos mes kartais pamirštame – tai kodėl reikia būti mandagiam, kodėl geriau sakyti tiesą ir nemeluoti, kodėl dažnai reikia plauti rankas, ir ar tikrai ne vietoje numesta šiukšlė gali pridaryti žalos, kokiai šviesai degant galima pereiti gatvę, kokia yra judėjimo nauda ir jog šypsena gali daryti stebuklus. Tai linksmas, nuotaikingas spektaklis.

Štai ir Didžiasalio skyrius paminėjo Tarptautinę žemės dieną! Ne tik paminėjome, bet ir buvome jos dalimi, atėjo pavasario lygiadienis – nakties ir dienos ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose, o dabar lauksim šiltų ir gražių pavasario orų!