Dienos socialinės globos skyriaus renginiai

Padirbėsiu, pabėgiosiu, o paskui ir pasvajosiu

Š. m. spalio 17 d. Ignalinos "Šaltinėlio" mokyklos mokiniai dalyvavo pramogoje "Padirbėsiu, pabėgiosiu, o paskui ir pasvajosiu". Siekiant užtikrinti mokinių įvairiapusį ugdymą bei gebėjimus sieti su patirtimi, šią dieną daug dėmesio buvo skiriama bendravimui ir bendradarbiavimui, gražinimui, estetinių reiškinių artimiausioje aplinkoje stebėjimui bei savęs realizavimui.

___________________________

Dienos socialinės globos skyriaus inf. Įrašo autorius:
Dienos socialinės globos skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokiniai šią savaitę, skirtą judėjimui, ir pavadintą visoje Europoje Judumo savaite kalbėjo apie sveiką gyvenimo būdą, judėjimo naudą sveikam organizmui, apie oro taršą ir triukšmą. Mokiniai žiūrėjo knygeles apie transporto priemones ir kalbėjome, kad važiuodami dviračiu, riedučiais, eidami pėsčiomis tampame stipresni, sveikesni. Judumo savaitę baigėme linksmai žaisdami ir sportuodami.

Prieš šv. Velykas kartu su vaikais papuošėme „Velykinį medį“, tuo siekdami atskleisti vaikams šv. Velykų prasmę, puoselėti lietuvių liaudies tradicijas, supažindinti su margučių simboliais, spalvų įvairove. Šv. Velykų laikotarpį baigėme kiaušinių ridenimu bei žaisdami liaudies žaidimus.

Švenčiame Lietuvos atkūrimo šimtmetį.

Tarptautinė slidinėjimo federacija kiekvienais metais skelbia pasaulinės slidinėjimo dienos šventimą. 
Šia proga Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokiniai kartu su Ignalinos Švč. Merg. Marijos parapijos Carito vaikų dienos centro auklėtiniais pasiėmę gerą nuotaiką, apsiginklavę rogėmis bei kitu sportiniu inventoriumi rinkosi  švęsti  sniego dienos. Visi kartu lipdėme senius besmegenius, žaidėme judriuosius žaidimus , mėtėmės sniego gniūžtėmis ir pramogavom. Pavargę bet laimingi, pasibaigus sportinėms pramogoms  vaišinomės arbata  su bandelėmis bei džiaugiamės gautais prizais.

 

Gruodžio 21d. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriuje  vyko Kalėdinis renginys „Eglutė skarota, eglutė žalia“. Sulaukėme svečių iš VĮ Ignalinos miškų urėdijos ir Ignalinos rajono Raudonojo kryžiaus draugijos. Mokiniai kartu su darbuotojais parodė spektaklį „Dangus griūva“.