Dienos socialinės globos skyriaus renginiai

Rudenėlio šventė „Rudens gėrybių pilna kraitelė“

Atskubėjęs rudenėlis dovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis, rinkti ir dėti į kraitelę. Tad spalio mėnesio pabaigoje buvo tradiciškai organizuota rudenėlio šventė „Rudens gėrybių pilna kraitelė“. Kiekvienas mokinys pasirinkęs jam patinkančią daržovę ar vaisių dėjo į kraitelę, kol pridėjo ją pilną. Mokiniai kartu su mokytoja, mokytojo padėjėja bei socialine darbuotoja gamino rudens kompozicijas iš tėvelių įdėtų rudens gėrybių. Buvo be galo gera matyti šypsenas, girdėti džiaugsmingus šūksnius, žaisti su įvairiaspalviais lapais, klausyti dainelių apie rudenį ir jo gėrybes.

___________________________

Dienos socialinės globos skyriaus inf. Įrašo autorius:
Dienos socialinės globos skyriaus inf.




Ankstesni įrašai


Š. m. spalio 17 d. Ignalinos "Šaltinėlio" mokyklos mokiniai dalyvavo pramogoje "Padirbėsiu, pabėgiosiu, o paskui ir pasvajosiu". Siekiant užtikrinti mokinių įvairiapusį ugdymą bei gebėjimus sieti su patirtimi, šią dieną daug dėmesio buvo skiriama bendravimui ir bendradarbiavimui, gražinimui, estetinių reiškinių artimiausioje aplinkoje stebėjimui bei savęs realizavimui.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokiniai šią savaitę, skirtą judėjimui, ir pavadintą visoje Europoje Judumo savaite kalbėjo apie sveiką gyvenimo būdą, judėjimo naudą sveikam organizmui, apie oro taršą ir triukšmą. Mokiniai žiūrėjo knygeles apie transporto priemones ir kalbėjome, kad važiuodami dviračiu, riedučiais, eidami pėsčiomis tampame stipresni, sveikesni. Judumo savaitę baigėme linksmai žaisdami ir sportuodami.

Prieš šv. Velykas kartu su vaikais papuošėme „Velykinį medį“, tuo siekdami atskleisti vaikams šv. Velykų prasmę, puoselėti lietuvių liaudies tradicijas, supažindinti su margučių simboliais, spalvų įvairove. Šv. Velykų laikotarpį baigėme kiaušinių ridenimu bei žaisdami liaudies žaidimus.

Švenčiame Lietuvos atkūrimo šimtmetį.

Tarptautinė slidinėjimo federacija kiekvienais metais skelbia pasaulinės slidinėjimo dienos šventimą. 
Šia proga Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokiniai kartu su Ignalinos Švč. Merg. Marijos parapijos Carito vaikų dienos centro auklėtiniais pasiėmę gerą nuotaiką, apsiginklavę rogėmis bei kitu sportiniu inventoriumi rinkosi  švęsti  sniego dienos. Visi kartu lipdėme senius besmegenius, žaidėme judriuosius žaidimus , mėtėmės sniego gniūžtėmis ir pramogavom. Pavargę bet laimingi, pasibaigus sportinėms pramogoms  vaišinomės arbata  su bandelėmis bei džiaugiamės gautais prizais.