Dienos socialinės globos skyriaus renginiai

Pareigūnės apsilankė Dienos socialinės globos skyriuje

Gruodžio 11 d. Utenos apskr. VPK Ignalinos rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės kartu su mokyklos direktore Alyte Zakarauskiene apsilankė Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriuje. Minėtame centre specialiojo ugdymo grupės vaikams su kompleksine ir protine negalia pareigūnės papasakojo apie atšvaitus, saugų elgesį keliuose. Pareigūnės vaikams įteikė atminimo ir saldžias dovanas.

___________________________

Dienos socialinės globos skyriaus inf. Įrašo autorius:
Dienos socialinės globos skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Įpusėjusiu rudens taku į „Šaltinėlio" mokyklą atkeliavo rudens gėrybių paroda – „Kas užaugo darže, kas prinoko sode". Mokiniai džiaugėsi ir puikavosi ką savo daržuose bei soduose užaugino jų tėveliai. Kartu su mokytoju ir darbuotojais kurdami linksmiausius darbelius iš įvairiausių rudens gėrybių, išgyveno kūrybos džiaugsmą.

Ignalinos „Šaltinėlio" mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai dalyvavo 12-osiose Rytų Aukštaitijos regiono neįgaliųjų sportinėse žaidynėse.

Ignalinos „Šaltinėlio" mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai metus baigė pramoga „Sveika, vasarėle". Pramogavome, žaidėme, išdykavome, smagiai, linksmai pasitikome karštą vasarą ir atsisveikinome su mokykla, draugais iki rudens.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriuje vyko  geros kaimynystės ir draugystės šventė „Draugaukime kiemais“. Mes sakome taip: kiemu galima vadinti bet kurią susitikimo vietą, kurioje galima ką nors veikti. Kiemas gali būti atviras ir uždaras, bet mūsų  bendruomenės kiemas jau ne pirmus metus atviras visiems. 

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai grįžę po velykinių atostogų šventė Atvelykį. Mokiniai klausė pasakojimo apie Atvelykį (kitaip vadinamas vaikų velykėles), dalyvavo margučių ridenimo varžybose, „kūrybinėse dirbtuvėlėse“ margino kiaušinius. Netrūko ir linksmybių – žaidimų, šokių, paišdykavimų.