Dienos socialinės globos skyriaus renginiai

Kovo 11-toji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai šventė valstybinę šventę – kovo 11-ąją. Kalbėjome apie valstybės atributiką: himną, vėliavą ir herbą. Piešėme, klijavome Lietuvos vėliavą. Prisiminėme, ką reiškia vėliavos spalvos. Kalbėjome, kad per valstybinę šventę iškeliamos vėliavos, žmonės nedirba, vyksta įvairūs minėjimai.

___________________________

Dienos socialinės globos skyriaus inf. Įrašo autorius:
Dienos socialinės globos skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai šventė žiemos išvarymo šventę – užgavėnes. Gamino baisias, juokingas kaukes. Kepė ir valgė blynus. Varė žiemą iš kiemo:
Šilta žiema šalin eik!
Pavasarėli tu ateik!

Gruodžio 11 d. Utenos apskr. VPK Ignalinos rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės kartu su mokyklos direktore Alyte Zakarauskiene apsilankė Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriuje. Minėtame centre specialiojo ugdymo grupės vaikams su kompleksine ir protine negalia pareigūnės papasakojo apie atšvaitus, saugų elgesį keliuose. Pareigūnės vaikams įteikė atminimo ir saldžias dovanas.

Įpusėjusiu rudens taku į „Šaltinėlio" mokyklą atkeliavo rudens gėrybių paroda – „Kas užaugo darže, kas prinoko sode". Mokiniai džiaugėsi ir puikavosi ką savo daržuose bei soduose užaugino jų tėveliai. Kartu su mokytoju ir darbuotojais kurdami linksmiausius darbelius iš įvairiausių rudens gėrybių, išgyveno kūrybos džiaugsmą.

Ignalinos „Šaltinėlio" mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai dalyvavo 12-osiose Rytų Aukštaitijos regiono neįgaliųjų sportinėse žaidynėse.

Ignalinos „Šaltinėlio" mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai metus baigė pramoga „Sveika, vasarėle". Pramogavome, žaidėme, išdykavome, smagiai, linksmai pasitikome karštą vasarą ir atsisveikinome su mokykla, draugais iki rudens.