"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Žiemos šypsena

Graži žiemos diena vijo vaikus į darželio aikštelę. Smagu buvo statyti pilis, senius besmegenius, žaisti estafetes su dideliais kamuoliais, šokinėti per lankus,  džiaugtis gera nuotaika ir dalinti vienas kitam šypsenas.

___________________________

Organizatoriai Įrašo autorius:
Organizatoriai
Ankstesni įrašai


Kovo 8 dieną, Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje vyko tarptautinė praktinė konferencija „Pedagogo kūrybos integracija į vaikų kūrybiškumo pradą“.
Renginį skyrėme Lietuvos šimtmečiui paminėti.
Konferenciją organizavo ir koordinavo meninio ugdymo pedagogė ekspertė Vida Ksenzovienė.

„Lakštingalėlių“ grupės vaikučius aplankė darželio dietistė V. Nalivaikienė. Mokėmės taisyklingai plautis rankutes. Klausėmės įdomaus pasakojimo, kodėl reikia būti švariems ir tvarkingiems. Sakome ačiū mūsų dietistei ir lauksime ateinant kitą kartą.

Informacija tėvams (globėjams) dėl keičiamo Vaiko brandumo mokyklai vertinimo

Informacija tėvams (globėjams) dėl keičiamo Vaiko brandumo mokyklai vertinimo

„Skruzdėliukai“ nors mažiukai, bet yra labai stropūs ir darbštūs vaikiukai. Jie visada susitvarko savo žaidimų ir darbo vietą, plauna žaisliukus, valo dulkes žaidimų kampeliuose. Džiaugiasi savo darbo rezultatais ir mielai žaidžia su švariais žaisliukais. Taip ugdomas vaikų darbštumas ir pagarba suaugusiųjų darbui.

Po žiemos atostogų ir toliau su vaikais žaidėme projekto žaidimus, atlikinėjome įvairias užduotis.
Sausio ir vasario mėnesius mokėmės ir įtvirtinome sąvokas „pirmas – paskutinis – vidurinis“, atlikome daug ir įvairių užduočių akies – rankos koordinacijos bei regimojo suvokimo lavinimui.