"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Pelėdžiukai svečiuose

Ketvirtadienio popietę lankėmės Didžiasalio vaikų globos namuose. Stebėjome vaikų spektakliuką, klausėmės dainų, gėrėjomės linksmais šokiais – smagiai praleidome laiką! Ačiū už svetingumą vaikams ir globos namų darbuotojams. Pasižadėjom bendrauti ir bendradarbiauti!

___________________________

Giedrė Kamarauskienė Įrašo autorius:
Giedrė Kamarauskienė
Auklėtoja
Ankstesni įrašai


Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“. Renginys organizuotas minint sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį. Sveikatos stiprinimo kryptimi mokykla dirba nuo 1995 m. Į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą įtraukta nuo 2000 m. 

Atėjus pavasariui dažnai kalbama apie aplinkos tvarkymą, švarinimą. Kartu su vaikais diskutavome, kodėl verta padėti gamtai išlikti gražiai. Kalbėdami apie gamtos teikiamus malonumus supratome, kad turime pareigą pasirūpinti gamta. Rūšiavimas – vienas iš būdų padėti gamtai, tad išsiaiškinome kaip rūšiuoti, pasižiūrėjome kur mūsų gyvenvietėje yra šiukšlių rūšiavimo konteineriai, sužinojome kokios spalvos konteineris kokioms šiukšlėms skirtas. Pasigaminome  šiukšlių dėžes, kurios padėjo labiau suprasti paprasčiausias rūšiavimo taisykles.

Balandžio 3 d. „Žvirbliukų“ grupės auklėtojos sukvietė visus „Šaltinėlio“ mokyklos vaikučius į Velykinę šventę „Saulės zuikučių Velykiniai nuotykiai“.  Vaikai stebėjo pasakaitę „Kiškio darbas“, po to su Velyke ir kiškeliu minė mįsles, rideno margučius, šoko, gavo dovanų bei užduočių. Buvo surengta Velykinių atvirukų ir puokščių paroda. Dėkojame visiems pedagogams, vaikučiams ir jų tėveliams už nuostabius darbus.

„Boružėlių“ grupės vaikučiai smagiai ruošėsi artėjančioms Velykoms, nes labai jų laukė. Ir štai kovo 30 dienos rytmetį „Boružėlių“ grupę aplankė netikėtas svečias, triušiukas vardu „Čiobrelis“. Tai buvo Tado mamytės, Veronikos Baušienės, staigmena vaikučiams. Vaikai pasipuošė kiškių karūnėlėmis ir klausėsi Veronikos pasakojimo apie augintinį triušiuką „Čiobrelį“, žaidė triušiukui žaidimus, pasakojo apie savo žaislinius kiškučius, piešė piešinėlius dovanų, puošė Velykų medį, gėrė čiobrelių arbatą ir valgė kiškio pyragą. Nuoširdus ačiū, Tado mamytei Veronikai, už dalyvavimą veikloje „Velykų belaukiant“.

Sveikiname su šv. Velykomis.