"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Šventų Velykų belaukiant

„Boružėlių“ grupės vaikučiai smagiai ruošėsi artėjančioms Velykoms, nes labai jų laukė. Ir štai kovo 30 dienos rytmetį „Boružėlių“ grupę aplankė netikėtas svečias, triušiukas vardu „Čiobrelis“. Tai buvo Tado mamytės, Veronikos Baušienės, staigmena vaikučiams. Vaikai pasipuošė kiškių karūnėlėmis ir klausėsi Veronikos pasakojimo apie augintinį triušiuką „Čiobrelį“, žaidė triušiukui žaidimus, pasakojo apie savo žaislinius kiškučius, piešė piešinėlius dovanų, puošė Velykų medį, gėrė čiobrelių arbatą ir valgė kiškio pyragą. Nuoširdus ačiū, Tado mamytei Veronikai, už dalyvavimą veikloje „Velykų belaukiant“.

___________________________

„Boružėlių“ grupės inf. Įrašo autorius:
„Boružėlių“ grupės inf.
Ankstesni įrašai


Sveikiname su šv. Velykomis.

Prisijungdami prie miesto akcijos padovanoti po inkilą paukšteliams, mokyklos vaikų grupės su tėveliais nutarė atnaujinti esamus inkiliukus ir „Šaltinėlio'' mokyklos teritorijoje. Senus inkilus nukėlėme. Palikome tvirtesnius ir tuos, kuriuose gyvena voveraitės.

Kovo mėn. „Bitučių“ grupės vaikai  įsitraukė į ekologinį konkursą “Mano žalioji palangė”. 
Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką.

Kovo 19-25 dienoms buvo organizuota devintoji nacionalinė „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“.
Grupėse vyko pokalbiai, užsiėmimai, kurių metu buvo aptartos temos – draugystė, pagalba, tinkamas / netinkamas elgesys. Buvo organizuota darbų paroda „Draugystės gėlynas“.
„Boružėlių“ grupės vaikučiai  antradienio popietę bendravo ir žaidė su vaikais iš Ignalinos Švenčiausios Mergelės Marijos gimimo parapijos Caritas  vaikų dienos centro „Eldoradas“ (vadovė Vaiva Juršėnienė). 

„Kiškučių“ grupės vaikai svečiavosi „Boružėlių“ grupėje. Užsimezgė draugiški, šilti santykiai tarp vaikų. Tiek vienos , tiek kitos grupės vaikai padovanojo vienas kitam  pačių rankomis pagamintas gėles, žaidė su šeimininkų pripūstais balionais, žiūrėjo filmuką apie draugystę, gražius tarpusavio santykius. Pasirinkę draugus piešė su kreidutėmis, spalvotais pieštukais. Viešnagės pabaigoje su dideliu malonumu visi  gėrė pieno ir vaisių kokteilį.