"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

„Skruzdėliukų“ grupės Šeimos šventė

Vyko smagi ir labai draugiška „Skruzdėliukų“ grupės sportinė Šeimos šventė. Sportavo visi - ir maži, ir dideli. Visi draugiškai statė smėlio miestus ir pilis. Linksmai nusiteikę užbaigėme šiuos mokslo metus. Tėveliai gavo vaikų padarytas dovanėles, o vaikai apdovanoti jų pasiekimų aplankalais.

___________________________

„Skruzdėliukų“ gr. informacija Įrašo autorius:
„Skruzdėliukų“ gr. informacija
Ankstesni įrašai


Šiuos mokslo metus „Bitučių“ grupė užbaigė sporto švente „Aš, tėtis ir mama- sportuojanti šeima“. 
Šventės metu vyko daug žaismingų sportinių rungčių, estafečių, vaikai  ir tėveliai sportavo, atliko mankštą, užduotis. Šventę auklėtojoms vesti  padėjo:  „piratas“ Tomas ir jo dvi pagalbininkės Karolina ir Dalia. Pabaigoje visi buvo apdovanoti  medaliais, padėkomis ir  gražiai pabendravo prie sveikų užkandžių stalo.

 

Gegužės 18 d., po pietų, tėvelių iniciatyva buvo suorganizuota talka mokyklos teritorijoje. Tėveliai padėjo vežti smėlį prie žaidimo aikštelių, dažė įrenginius, aikšteles, krovė statybines medžiagas pavėsinių atnaujinimui. Nors dar ne visos numatytos edukacinės erdvės baigtos, tačiau esame labai dėkingi visiems galėjusiems prisidėti. Atskirai norime padėkoti mokyklos tėvų komiteto pirmininkei Jurgitai Zenkuvienei už suorganizuotą talką, Dominyko ir Nojaus tėveliui už pagalbą įrengiant šiltnamį ir suoliukus aplink alpinariumą.

„Lakštingalėlių“ grupės vaikai su tėveliais, sesėmis, močiutėmis išbandė piešimo ant vandens techniką. Ebru tai: E-emocijų, B bendravimo, R- racionalumo, U- ugdymo unikali ir efektinga terapinė metodika, įtraukta į UNESCO paveldą.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos vaikai ir pedagogai dalyvavo tarptautiniame projekte „Kamuolio diena 2018“, kurį organizuoja Klaipėdos lopšelis – darželis „Dobiliukas“. Projekto tikslas netradiciškai paminėti gegužės 10-ąją, Pasaulinę Judėjimo sveikatos labui dieną, ir skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą.

Žingeidūs mažieji „Skruzdėliukai“ keliavo po miškus ir po pievas susipažinti su ten gyvenančiais gyvūnais bei augančiais augalais. Atrado didžiulius skruzdėlynus ir juose gyvenančias skruzdėlytes, voveraičių šeimyną, bebrų užtvanką ir didžiulius nugraužtus medžius, gulbes, kirus. Grožėjosi karklų „katinėliais“, žibutėmis ir plukėmis. Kelionė buvo prasminga, įdomi ir labai turininga.