"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

„Sveikatos maratonas“

Respublikinis projektas „Sveikatiada“ pakvietė visus dalyvauti „Sveikatos maratone“. Iniciatyvos tikslas – gerai, smagiai bei aktyviai pajudėti. „Sveikatos maratone“ dalyvavo visi „Šaltinėlio“ vaikai, pedagogai, bendruomenės nariai.

___________________________

Organizatoriai Įrašo autorius:
Organizatoriai
Ankstesni įrašai


Šventė pradėta Lietuvos valstybės himnu miesto aikštėje. Joje dalyvavo „Šaltinėlio“ priešmokyklinukai. Jie gražiais posmais pasveikino visus pradedančius mokslo metus. Vėliau kartu su kitų mokyklų mokiniais, mokytojais, tėvais sugrįžo į savo darželio kiemelį. Čia šventė tęsėsi kartu su kitais mokyklos ugdytiniais.

Nuo šių metų rugsėjo 1 dienos įsigalioja naujas vaikų maitinimo aprašas (patvirtintas sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 10 d., įsakymo Nr. V-394), kuris tampa privalomu visos Lietuvos mokyklose ir darželiuose.
Atsižvelgiant į valgiaraščio pokyčius, darželyje maitinimas bus sveikesnis (visuose maisto produktuose – mažiau druskos ir cukraus, daugiau tausojančių patiekalų, augalinio maisto, daržovių, skaidulinių medžiagų)...
Mokysimės švęsti gimtadienius vaišindamiesi uogomis, vaisiais, daržovėmis ar kitais sveikatai palankiais produktais, nes nuo rugsėjo 1 d. maisto, neatitinkančio aprašo reikalavimų, neštis nebus galima.

Mieli vaikai, tėveliai, pedagogai,
skambučio aidas rugsėjo 3-ąją vėl kviečia į 
Mokslo metų pradžios šventę "Šaltinėlio" mokykloje 
10 val. mokyklos kieme.

 

Nuolatinis tobulėjimas šiais laikais aktualus ne vien pedagogams, bet ir auklėtojų padėjėjams. Šiuo tikslu birželio  8 d. buvo organizuotas „Šaltinėlio“ darbuotojams (aptarnaujančiam personalui) kvalifikacijos tobulinimo renginys bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centru. Lentvario lopšelyje-darželyje „Šilas“  darbuotojai dalyvavo seminare “Pažintinių gebėjimų ugdymas ikimokykliniame ir mokykliniame amžiuje“ bei patobulino pokyčių valdymo ir profesinio tobulėjimo kompetencijas. 

Mieli priešmokyklinukai,
mokykla tarsi motinos rankos vaikus  globoja ir guodžia. Širdyje išsinešate ne vieną auklėtojų, auklyčių nuoširdų ir šildantį žodį. Jos jus mokė mylėti pasaulį, gerbti žmogų ir gėrį suprasti, gėrio grūdus jumyse sėjo Ir džiaugėsi, pamatę daigus... Ir kas metai auksinį rugsėjį vėl su meile sutiko jus.