"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Tėvelių (globėjų) dėmesiui

Nuo šių metų rugsėjo 1 dienos įsigalioja naujas vaikų maitinimo aprašas (patvirtintas sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 10 d., įsakymo Nr. V-394), kuris tampa privalomu visos Lietuvos mokyklose ir darželiuose.
Atsižvelgiant į valgiaraščio pokyčius, darželyje maitinimas bus sveikesnis (visuose maisto produktuose – mažiau druskos ir cukraus, daugiau tausojančių patiekalų, augalinio maisto, daržovių, skaidulinių medžiagų)...
Mokysimės švęsti gimtadienius vaišindamiesi uogomis, vaisiais, daržovėmis ar kitais sveikatai palankiais produktais, nes nuo rugsėjo 1 d. maisto, neatitinkančio aprašo reikalavimų, neštis nebus galima.

 

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


Mieli vaikai, tėveliai, pedagogai,
skambučio aidas rugsėjo 3-ąją vėl kviečia į 
Mokslo metų pradžios šventę "Šaltinėlio" mokykloje 
10 val. mokyklos kieme.

 

Nuolatinis tobulėjimas šiais laikais aktualus ne vien pedagogams, bet ir auklėtojų padėjėjams. Šiuo tikslu birželio  8 d. buvo organizuotas „Šaltinėlio“ darbuotojams (aptarnaujančiam personalui) kvalifikacijos tobulinimo renginys bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centru. Lentvario lopšelyje-darželyje „Šilas“  darbuotojai dalyvavo seminare “Pažintinių gebėjimų ugdymas ikimokykliniame ir mokykliniame amžiuje“ bei patobulino pokyčių valdymo ir profesinio tobulėjimo kompetencijas. 

Mieli priešmokyklinukai,
mokykla tarsi motinos rankos vaikus  globoja ir guodžia. Širdyje išsinešate ne vieną auklėtojų, auklyčių nuoširdų ir šildantį žodį. Jos jus mokė mylėti pasaulį, gerbti žmogų ir gėrį suprasti, gėrio grūdus jumyse sėjo Ir džiaugėsi, pamatę daigus... Ir kas metai auksinį rugsėjį vėl su meile sutiko jus. 

Vyko smagi ir labai draugiška „Skruzdėliukų“ grupės sportinė Šeimos šventė. Sportavo visi - ir maži, ir dideli. Visi draugiškai statė smėlio miestus ir pilis. Linksmai nusiteikę užbaigėme šiuos mokslo metus. Tėveliai gavo vaikų padarytas dovanėles, o vaikai apdovanoti jų pasiekimų aplankalais.

Šiuos mokslo metus „Bitučių“ grupė užbaigė sporto švente „Aš, tėtis ir mama- sportuojanti šeima“. 
Šventės metu vyko daug žaismingų sportinių rungčių, estafečių, vaikai  ir tėveliai sportavo, atliko mankštą, užduotis. Šventę auklėtojoms vesti  padėjo:  „piratas“ Tomas ir jo dvi pagalbininkės Karolina ir Dalia. Pabaigoje visi buvo apdovanoti  medaliais, padėkomis ir  gražiai pabendravo prie sveikų užkandžių stalo.