"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Muzikinės mankštos

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos vaikai rytą pradeda mankšta grupėse, salėje. Bet kiekvieną penktadienio rytą visi renkamės salėje, kur vyksta masinė darželio mankšta. Jas veda meninio ugdymo pedagogė Vida Ksenzovienė. Visiems kartu mankšta būna linksma, nuotaikinga, žaisminga. O svarbiausia labai muzikali, nes skamba vaikiškos, linksmos, muzikalios dainos, kurių metu vaikai gali derinti judesį su žodžiais.

___________________________

Organizatoriai Įrašo autorius:
Organizatoriai
Ankstesni įrašai


„Drugelių“ grupės vaikai tęsia pažintį su savo tėvelių profesijomis. Net trijų grupės vaikų tėvai dirba ugniagesiais. Norėdami daugiau sužinoti apie šią pavojingą, bet garbingą profesiją, vykome į Ignalinos rajono priešgaisrinę tarnybą. Išklausėme įdomų pasakojimą, pažiūrėjome mokomąjį filmuką, apžiūrėjome ugniagesių darbo inventorių, mašinas. Daug džiaugsmo suteikė tai, kad ugniagesiai mielai leido įlipti ir atidžiau apžiūrėti jas iš vidaus.

Sportas lavina kūną, atpalaiduoja susikaupusią neigiamą energiją, padeda įgyti socialinių įgūdžių. Pas mus „Šaltinėlio" mokykloje lankėsi kineziterapiautė L. Kindurienė, kuri pravedė taisyklingos laikysenos koregavimo mankštą, pamokė taisyklingai kvėpuoti, delnukų pagalba daryti savo kūno apšilimo pratimus.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla skelbia pakartotiną nereikalingo arba netinkamo naudoti turto pardavimo viešąjį aukcioną. 
Aukcionas vyks 2018 m. spalio  22 d. 10 val. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos patalpose, salėje (II aukšte), adresu: Vasario 16-osios g. 39, Ignalina. 

 

Saulėtą penktadienio rytą praktikantė Indrė pakvietė mus į galeriją „Skaptukas". Tai buvo smagi išvyka po visą rudeniškai pasipuošusią Ignaliną. Gėrėdamiesi gamtos grožiu, mes greitai pasiekėme Ažušilės gatvę. Indrė supažindino mus su skulptoriaus Jono Grundos skulptūromis, padovanojo mums mažą Ignalinos simbolį – Leliją.

Nuo spalio 15 d. „Drugelių“ ir „Žiogelių“ grupių vaikai ir auklėtojos  dalyvauja tarptautinėje programoje „Zipio draugai“. Tai programa, kurios tikslas yra padėti 5-7 metų vaikams išmokti lengviau įveikti kasdienius sunkumus. Programa siekia pagerinti vaikų emocinę savijautą, padėdama jiems įgyti socialinių ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų. Tikima, kad dar vaikystėje įgiję šių gebėjimų, vaikai lengviau susidoros su kebliomis ir kritinėmis situacijomis ne tik ankstyvajame amžiuje, bet ir paauglystėje bei suaugę.