"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Žaidimai moko

„Boružėlių“ grupės ugdytiniai yra penkiamečiai, vaikai yra labai kūrybingi, jiems labai patinka įvairi, staigmenų, įdomių žaidimų, veikla. Buvo labai smagu su vaikais žaisti jūsų pasiūlytus žaidimus, kurie padėjo vaikams labiau įsisavinti, skirti, kairę ir dešinę puses, orientuotis: aukštai, žemai. Grupėje yra kairiarankių vaikų, todėl jiems labai įdomu buvo palyginti kaip sekasi draugams piešti kaire ranka, kaip skiriasi jų ir draugų piešiniai. Visi kartu atlikome šiuos kūrybinius darbelius: puošėme iškirptas rodykles ir klijavome  nukreipdami jas į kairę arba į dešinę, žaidėme su delniukais, patys juos išsipiešę ir išsikirpę, piešėme saulutes, kurių pagalba vaikai įtvirtino ne tik  kairę ir dešinę, bet ir orientaciją popieriaus lape, o eilėraštis apie kiškį piškį, tapo smagiu ,,Ryto rato“ žaidimu. Išbandėme žaidimus su ilgomis ir trumpomis juostelėmis, su gamtine medžiaga. Šie žaidimai labai tiko pagal rudens temas: „Metų laiko karuselė. Ruduo.“, „Po rudenio skara“. Vaikai iš ilgų ir trumpų juostelių sukūrė meninį darbelį „Miškas rudenį“. Tokios įdomios veiklos suteikė vaikams daug teigiamų emocijų, džiaugsmo, vaikų pasidalinti įspūdžiai namuose įtraukė į veiklas ir grupės tėvus.
Ankstesni įrašai


Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos vaikai ir pedagogai, iš respublikinio projekto „Sveikatiada“, sulaukė dovanų, už aktyviausios mokyklos dalyvavimą „Mankštiados“ konkurse.

Linksmų švenčių!

„Miega meškos ir ežiukai,
Ledo gėlės ant langų.
Mes dainuojam tau, eglute,
Su Kalėdų seneliu.“

 

Akimirkos iš sveikatą stiprinančių mokyklų vykdomų veiklų.

„Šaltinėlio“ mokykloje šiuo metu iki 2018 m. gruodžio 31 d. vyksta kalėdinių puokščių paroda. Įvairios kompozicijos puošia ne tik grupių patalpas, bet ir koridorius. Prašome pasigrožėti  tėvelių, senelių, pedagogų, kitų „Šaltinėlio“ darbuotojų  kūrybiniais darbais. Nuoširdžiai dėkoju tėvų tarybai suorganizavusiai (pirmininkė Jurgita  Zenkuvienė) šią parodą.