"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Mokslo metų pradžios šventė

Gražus Rugsėjo 2-osios dienos rytas suteikė puikią pradžią naujiems mokslo metams. 
Laisvės aikštėje vykusioje Mokslo ir žinių dienos šventėje, kurioje dalyvavo visų Ignalinos mokyklų mokiniai, jų tėvai ir mokytojai, skambėjo eilės, dainos, sveikinimai ir linkėjimai. Trijų Ignalinos mokyklų direktorėms paskelbus naujų mokslo metų pradžią, visi pajudėjo link savo mokyklų. „Šaltinėlio'“ mokyklos kiemelyje priešmokyklinukus pasitiko jaunesnieji vaikučiai, jų tėveliai, seneliai. Sėkmingų, kūrybingų naujųjų mokslo metų linkėjo mokyklos direktorė A.Zakarauskienė, Ignalinos rajono savivaldybės tarybos sekretorius V.Cibulskas, Ignalinos savivaldybės Švietimo ir kultūros vyr. specialistė R.Gasiukevičienė,  Ignalinos Šv. mergelės Marijos dangun ėmimo bažnyčios kunigas klebonas V. Smagurauskas. Ypatinga ši diena buvo priešmokyklinukams, kurie pradėjo žengti pirmuosius žingsnius pasiruošimo mokyklai takeliu. Priešmokyklinukai drąsiai deklamavo eilėraščius apie mokyklą, mokslą, rudenėlį. Šventės dalyvius kalbino Vasarėlė ir Rudenėlis. Atskubėjęs Meškiukas visiems priminė, kad šie mokslo metai ir pačiam „Šaltinėliui“ ypatingi – laukiamas 40-ies metų jubiliejus.
Vėliau vaikučiai su grupių auklėtojomis, tėveliais pasklido po visą darželio teritoriją. Kas fotografavosi mobilioje atelje, kas rašė palinkėjimus „Šaltinėliui“, kas piešė, kas  pūtė muilo burbulus... Visiems buvo linksma ir smagu. 
Su Mokslo metų pradžia, mieli tėveliai, brangūs vaikai, visi „Šaltinėlio“ darbuotojai! Lai šie metai būna kūrybingi, spalvingi, žaismingi, saugūs,  o rezultatai – džiuginantys.

 

___________________________

Įrašo autorius:
Alytė Zakarauskienė
Direktorė
Ankstesni įrašai


Sveikiname su Mokslo ir Žinių diena!

Rudenį mūsų priešmokyklinukai atvers savo mokyklinio gyvenimo knygos pirmąjį puslapį, kol kas jis tuščias… Reikės daug stengtis, mokytis, ieškoti ir atrasti… Linkime Jums į mokslo ir pažinimo šalį eiti gerumo takeliu, nes...

Gegužės 29 dieną „Bitučių“ grupės vaikai apsilankė Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, mažylių skaitykloje. Dalyvavo „Raganiukės“ teatro spektaklyje-žaidime „Raudonkepurė“. Kitą dieną vyko į ekskursiją. Molėtų krašto tradicinių amatų centre dalyvavo keramikos edukacinėje programoje, o Ežerų žvejybos muziejuje pamatė įvairių žvejybos įrankių, apdovanojimų. A.Truskausko medžioklės ir gamtos muziejuje apžiūrėjo žvėrių ir paukščių iškamšų kolekciją. Vasarą vaikai  pasitiko aktyviai ir džiugiai,  pilni įspūdžių ir gerų emocijų.

Nykštukų šalyje vyko smagi „Skruzdėliukų“ šeimynos šventė. Vaikučiai pasveikino ir padėkojo savo mamytėms ir tėveliams. Visi smagiai pasilinksminome, pasportavome, atsisveikinome su mokslo metais, palinkėjome vieni kitiems gražios, smagios vasaros.

Saulėtą, nepaprastai šiltą gegužės popietę „Kiškučių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis ir auklyte išsiruošė į smagią kelionę. Važiavome ryškiai geltonos spalvos kaip saulė autobusiuku. O vykome tądien į išsvajotą Paukščių kaimą, apie kurį buvome daug girdėję. Puikiai nusiteikusius mus pasitiko sodyboje gyvenanti, „Plunksnuotoji Pelėda“.