"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Sveikatiados iššūkis – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!

Smagiai įsijungėme į „Sveikatiados“ iniciatyvą „Grūdinių produktų iššūkis“. Viso darželio vaikai nuo  mažiausių iki pačių vyriausių domėjosi, kuo gi iš tiesų naudingi grūdiniai produktai žmogaus organizmui. Kiekvienos amžiaus grupės vaikai skirtingai gilino savo žinias. Patys mažiausi tiesiog žaidė, klijavo, lipdė, piešė ir savo darbelius puošė įvairiausiomis kruopomis. Vyresni – kepė sausainius, pyragus, duoną, gamino sumuštinius, aiškinosi grūdo kelią iki mūsų stalo, grūdų naudą, vaidino, mynė mįsles, dainavo, ar  virė skanią košę, skanino ją įvairiais džiovintais vaisiais. „Drugelių“ ir „Lakštingalėlių“ pedagogės, organizavo vaikams muzikinę-pažintinę veiklą „Vištytės pyragas“. Šio iššūkio veiklos buvo įvertintos ir Sveikatiados  organizatorių. Vaikus pradžiugino  skanios ir sveikos dovanos, „Sveikatiados“ nauja vėliava, ženkliukai, kuriais galėsime pasipuošti renginių metu.

___________________________

Organizatoriai Įrašo autorius:
Organizatoriai
Ankstesni įrašai


Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis šiais dokumentais:

Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų pakeitimo (V-1840)
Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokinių priėmimo komisijos sudėtis
Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokinių priėmimo komisijos darbo reglamentas
Dėl Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų, padedančių tėvams organizuoti vaikų ugdymą šeimoje
Dėl Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų nustatymo
Dėl mokinių priėmimo į Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo

Balandžio mėnesį mokyklą pasiekė 15 planšetinių kompiuterių, kurie naudojami organizuojant mokymą nuotoliniu būdu.

Mieli priešmokyklinukai ir jų Tėveliai (globėjai)!

Štai ir baigėsi mokslo metai „Šaltinėlio‘‘ mokykloje ir jo skyriuose. Čia pramokote skaityti ir skaičiuoti, sportuoti ir dainuoti, tyrinėti ir kurti. Jūsų laukia tolimesni mokslo vingiai.  
Ačiū, kad buvote su mumis. Ačiū už jūsų dainas, šokius ir šypsenas, kuriuos dovanojote mums.
Linkiu, kad jūsų akys žibėtų net ir dėl mažmožių! Stenkitės surasti tai, kas nuolat stebintų ir teiktų džiaugsmo. Niekas kitas juk laimės nesukurs – tik patys. Užkrėskite aplinkinius džiaugsmu, būkite nuoširdūs ir mėgaukitės gyvenimu. 
Visiems priešmokyklinukams, jų Tėveliams (globėjams),
auklėtojams, mokyklos ir jos skyrių darbuotojams linkiu šiltos bei smagios vasaros!

PRAŠOME ATIDŽIAI PERSKAITYTI!
 
UGDYMAS, SAUGUMAS IR SAVISAUGA, HIGIENA, ŠVARA
Atmintinė tėvams/globėjams
 
1. Tėvai/globėjai atlydintys vaikus, negali patekti į įstaigos, grupės patalpas.
2. Atvykę į įstaigos teritoriją privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
3. Jeigu atėjęs vaikas dėvi vienkartinę kaukę, ją įdėję į maišelį išmetate į šiukšlių dėžę, jeigu kaukė daugkartinė – įsidėję į maišelį pasiimkite namo.
4. Vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3º C ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz. sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimai ir pan.) negali dalyvauti grupės veikloje. Tėvai/globėjai atvesdami vaiką, atneškite raštišką patvirtinimą, kad vaikas sveikas ir jo šeimos aplinkoje nėra sergančių užkrečiamomis ligomis.
5. Darbuotojai vykdantys vaikų priėmimą dėvi vienkartinę veido kaukę.
6. Tėvai/globėjai, stenkitės vaikus atvesti sutartam laikui. Jeigu vėluojate, atvykę į įstaigą skambinkite grupės AUKLĖTOJUI, AUKLĖTOJO PADĖJĖJUI.
7.  AUKLĖTOJAS, AUKLĖTOJO PADĖJĖJAS atsives vaiką į grupę. Vaikų temperatūra matuojama patalpoje, bet ne vėliau kaip per valandą nuo atvykimo į įstaigą.
8. Vakare, jeigu oras palankus, vaikai bus lauke, jeigu oro sąlygos prastos – grupėje. Skambinkite AUKLĖTOJUI. AUKLĖTOJAS Jūsų vaikui padės susiruošti namo.
9. Vaikams draudžiama atsinešti ŽAISLUS AR KITAS PRIEMONES IŠ NAMŲ (išskyrus gertuves).
10. Pasisveikinimo ir atsisveikinimo laikas OPTIMALIAI – MINIMALUS, nes grupėje laukia kiti vaikai.
 
Pastaba: 
Vaikai į Ignalinos „Šaltinėlio‘‘ mokyklą ir jos skyrius atvedami nuo 7 val. 30 min. iki 8.00 val.
Ignalinos „Šaltinėlio‘‘ mokyklos  pirmo aukšto grupių vaikai bus priimami pro atsarginius priešgaisrinius įėjimus.

„Bitučių“ grupės vaikai padedami tėvelių dalyvauja nuotoliniame ugdyme. Atlieka priešmokyklinio ugdymo pedagogių siūlomas veiklas. Labai džiaugiames, nes tėveliai labai aktyviai domisi veiklomis, patys jas siūlo. Tėvai supranta, kaip svarbu nenutraukti ugdymo proceso dabar. Gauname daug grįžtamojo ryšio, tėvai atsiunčia vaikų darbelių, užduotėlių nuotraukas, video su įrašais, kaip vaikučiams sekasi skaityti, deklamuoti, ar tiesiog perduoda linkėjimus. Šią savaitę vaikai domėjosi bičių gyvenimu, žiūrėjo edukacinį filmuką. Sužinojo, kad bitės niekada netinginiauja. Ačiū tėveliams už geranorišką bendradarbiavimą vaiko labui.