"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Sveikiname!

Mieli priešmokyklinukai ir jų Tėveliai (globėjai)!

Štai ir baigėsi mokslo metai „Šaltinėlio‘‘ mokykloje ir jo skyriuose. Čia pramokote skaityti ir skaičiuoti, sportuoti ir dainuoti, tyrinėti ir kurti. Jūsų laukia tolimesni mokslo vingiai.  
Ačiū, kad buvote su mumis. Ačiū už jūsų dainas, šokius ir šypsenas, kuriuos dovanojote mums.
Linkiu, kad jūsų akys žibėtų net ir dėl mažmožių! Stenkitės surasti tai, kas nuolat stebintų ir teiktų džiaugsmo. Niekas kitas juk laimės nesukurs – tik patys. Užkrėskite aplinkinius džiaugsmu, būkite nuoširdūs ir mėgaukitės gyvenimu. 
Visiems priešmokyklinukams, jų Tėveliams (globėjams),
auklėtojams, mokyklos ir jos skyrių darbuotojams linkiu šiltos bei smagios vasaros!
Ankstesni įrašai


„Bitučių“ grupės vaikai padedami tėvelių dalyvauja nuotoliniame ugdyme. Atlieka priešmokyklinio ugdymo pedagogių siūlomas veiklas. Labai džiaugiames, nes tėveliai labai aktyviai domisi veiklomis, patys jas siūlo. Tėvai supranta, kaip svarbu nenutraukti ugdymo proceso dabar. Gauname daug grįžtamojo ryšio, tėvai atsiunčia vaikų darbelių, užduotėlių nuotraukas, video su įrašais, kaip vaikučiams sekasi skaityti, deklamuoti, ar tiesiog perduoda linkėjimus. Šią savaitę vaikai domėjosi bičių gyvenimu, žiūrėjo edukacinį filmuką. Sužinojo, kad bitės niekada netinginiauja. Ačiū tėveliams už geranorišką bendradarbiavimą vaiko labui.

„Žiogelių“ grupės nuotolinio darbo savaitė praėjo sklandžiai ir įdomiai. Labai džiaugiamės, kad mūsų grupės vaikučiai ir jų tėveliai aktyviai dalyvauja ugdymo procese, pateiktas užduotėles vaikučiai atlieka kruopščiai, išradingai, pasiūlo ir savo idėjų. Žaisdami lauke tyrinėja, sodina augalėlius ir juos prižiūri, renka sraiges, jas skaičiuoja, piešia ant akmenukų. Džiaugiamės grįžtamuoju ryšiu, tėveliai noriai dalinosi nuotraukėlėmis, nuo pačio darbelio proceso iki galutinio rezultato. Nuotraukose atsispindėjo vaikų trykštamas džiaugsmas, susikaupimas, teigiamos emocijos. Tėveliai dėkoja ir auklėtojoms už rūpestį, už įdomias užduotėles.

Gerb. Tėveliai (globėjai)!

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. organizuojamas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigoje – jei šeima pageidaus, galės vaiką atvesti į darželį. Tačiau jeigu vaikas serga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų sąraše, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, arba kai vaikas gyvena kartu su rizikos grupėmis priklausančiais asmenimis, rekomenduojama ir toliau tęsti vaiko ugdymą namuose.

Džiaugiamės, kad „Šypsniukų” grupės vaikučiai kartu su tėveliais  aktyviai įsijungia į jiems siūlomas veiklas. Grupės puslapyje sulaukėme daug nuotraukų, kuriose vaikai atlieka darbelius ir su šypsenomis juosdemonstruoja. Būdami lauke vaikai stebi ir tyrinėja gamtą, dėlioja raides ir vardus iš gamtinės medžiagos, stato triušiams namelius, žaidžia judrius žaidimus.Tėveliai rašo atsiliepimus, kaip sekėsi vaikams atlikti darbelius, dėkoja auklėtojoms už pasiūlytas įdėjas. Mes asmeniškai pakomentuojame kiekvieno vaiko darbelį, įvertiname jo pastangas ir siunčiame linkėjimus.
Smagu, kad tėveliai noriai bendradarbiauja, o vaikučiai toliau ugdosi namuose.

 

Šeima. koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno iš mūsų gyvenime. Šeimoje tu jautiesi saugus, tave išklauso, paguodžia, padeda, palaiko, čia esi reikalingas ir mylimas. Šeima – ne tik didžiausia vertybė, bet ir pirmojo auklėjimo vieta, tai vieta, kur jaučiamas stiprus tarpusavio ryšys ir besąlygiška meilė. 
Nors „Papartėlių“ grupės šeima dar negali susitikti, būti ta vieninga, draugiška šeima, tačiau tariame nuoširdų AČIŪ tėveliams, kad nuoširdžiai bendraujate, palaikote mus, įsijungiate į siūlomas veiklas. Būkite tvirtos, mylinčios ir be galo laimingos šeimos!  Iki greito pasimatymo!