"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Sveikiname!

Mieli priešmokyklinukai ir jų Tėveliai (globėjai)!

Štai ir baigėsi mokslo metai „Šaltinėlio‘‘ mokykloje ir jo skyriuose. Čia pramokote skaityti ir skaičiuoti, sportuoti ir dainuoti, tyrinėti ir kurti. Jūsų laukia tolimesni mokslo vingiai.  
Ačiū, kad buvote su mumis. Ačiū už jūsų dainas, šokius ir šypsenas, kuriuos dovanojote mums.
Linkiu, kad jūsų akys žibėtų net ir dėl mažmožių! Stenkitės surasti tai, kas nuolat stebintų ir teiktų džiaugsmo. Niekas kitas juk laimės nesukurs – tik patys. Užkrėskite aplinkinius džiaugsmu, būkite nuoširdūs ir mėgaukitės gyvenimu. 
Visiems priešmokyklinukams, jų Tėveliams (globėjams),
auklėtojams, mokyklos ir jos skyrių darbuotojams linkiu šiltos bei smagios vasaros!
Ankstesni įrašai


PRAŠOME ATIDŽIAI PERSKAITYTI!
 
UGDYMAS, SAUGUMAS IR SAVISAUGA, HIGIENA, ŠVARA
Atmintinė tėvams/globėjams
 
1. Tėvai/globėjai atlydintys vaikus, negali patekti į įstaigos, grupės patalpas.
2. Atvykę į įstaigos teritoriją privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
3. Jeigu atėjęs vaikas dėvi vienkartinę kaukę, ją įdėję į maišelį išmetate į šiukšlių dėžę, jeigu kaukė daugkartinė – įsidėję į maišelį pasiimkite namo.
4. Vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3º C ir daugiau) ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz. sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimai ir pan.) negali dalyvauti grupės veikloje. Tėvai/globėjai atvesdami vaiką, atneškite raštišką patvirtinimą, kad vaikas sveikas ir jo šeimos aplinkoje nėra sergančių užkrečiamomis ligomis.
5. Darbuotojai vykdantys vaikų priėmimą dėvi vienkartinę veido kaukę.
6. Tėvai/globėjai, stenkitės vaikus atvesti sutartam laikui. Jeigu vėluojate, atvykę į įstaigą skambinkite grupės AUKLĖTOJUI, AUKLĖTOJO PADĖJĖJUI.
7.  AUKLĖTOJAS, AUKLĖTOJO PADĖJĖJAS atsives vaiką į grupę. Vaikų temperatūra matuojama patalpoje, bet ne vėliau kaip per valandą nuo atvykimo į įstaigą.
8. Vakare, jeigu oras palankus, vaikai bus lauke, jeigu oro sąlygos prastos – grupėje. Skambinkite AUKLĖTOJUI. AUKLĖTOJAS Jūsų vaikui padės susiruošti namo.
9. Vaikams draudžiama atsinešti ŽAISLUS AR KITAS PRIEMONES IŠ NAMŲ (išskyrus gertuves).
10. Pasisveikinimo ir atsisveikinimo laikas OPTIMALIAI – MINIMALUS, nes grupėje laukia kiti vaikai.
 
Pastaba: 
Vaikai į Ignalinos „Šaltinėlio‘‘ mokyklą ir jos skyrius atvedami nuo 7 val. 30 min. iki 8.00 val.
Ignalinos „Šaltinėlio‘‘ mokyklos  pirmo aukšto grupių vaikai bus priimami pro atsarginius priešgaisrinius įėjimus.

„Bitučių“ grupės vaikai padedami tėvelių dalyvauja nuotoliniame ugdyme. Atlieka priešmokyklinio ugdymo pedagogių siūlomas veiklas. Labai džiaugiames, nes tėveliai labai aktyviai domisi veiklomis, patys jas siūlo. Tėvai supranta, kaip svarbu nenutraukti ugdymo proceso dabar. Gauname daug grįžtamojo ryšio, tėvai atsiunčia vaikų darbelių, užduotėlių nuotraukas, video su įrašais, kaip vaikučiams sekasi skaityti, deklamuoti, ar tiesiog perduoda linkėjimus. Šią savaitę vaikai domėjosi bičių gyvenimu, žiūrėjo edukacinį filmuką. Sužinojo, kad bitės niekada netinginiauja. Ačiū tėveliams už geranorišką bendradarbiavimą vaiko labui.

„Žiogelių“ grupės nuotolinio darbo savaitė praėjo sklandžiai ir įdomiai. Labai džiaugiamės, kad mūsų grupės vaikučiai ir jų tėveliai aktyviai dalyvauja ugdymo procese, pateiktas užduotėles vaikučiai atlieka kruopščiai, išradingai, pasiūlo ir savo idėjų. Žaisdami lauke tyrinėja, sodina augalėlius ir juos prižiūri, renka sraiges, jas skaičiuoja, piešia ant akmenukų. Džiaugiamės grįžtamuoju ryšiu, tėveliai noriai dalinosi nuotraukėlėmis, nuo pačio darbelio proceso iki galutinio rezultato. Nuotraukose atsispindėjo vaikų trykštamas džiaugsmas, susikaupimas, teigiamos emocijos. Tėveliai dėkoja ir auklėtojoms už rūpestį, už įdomias užduotėles.

Gerb. Tėveliai (globėjai)!

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. organizuojamas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigoje – jei šeima pageidaus, galės vaiką atvesti į darželį. Tačiau jeigu vaikas serga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų sąraše, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, arba kai vaikas gyvena kartu su rizikos grupėmis priklausančiais asmenimis, rekomenduojama ir toliau tęsti vaiko ugdymą namuose.

Džiaugiamės, kad „Šypsniukų” grupės vaikučiai kartu su tėveliais  aktyviai įsijungia į jiems siūlomas veiklas. Grupės puslapyje sulaukėme daug nuotraukų, kuriose vaikai atlieka darbelius ir su šypsenomis juosdemonstruoja. Būdami lauke vaikai stebi ir tyrinėja gamtą, dėlioja raides ir vardus iš gamtinės medžiagos, stato triušiams namelius, žaidžia judrius žaidimus.Tėveliai rašo atsiliepimus, kaip sekėsi vaikams atlikti darbelius, dėkoja auklėtojoms už pasiūlytas įdėjas. Mes asmeniškai pakomentuojame kiekvieno vaiko darbelį, įvertiname jo pastangas ir siunčiame linkėjimus.
Smagu, kad tėveliai noriai bendradarbiauja, o vaikučiai toliau ugdosi namuose.