"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Pirmoji „Papartėlių“ grupės išvyka.

„Papartėlių“ grupės vaikučiai šiais mokslo metais išsiruošė į pirmą savo grupės pažintinę kelionę. Aplankėme Triušiukų slėnį, kuriame gyvena ne tik triušiai, bet ir gausybė kitų įvairių gyvūnų. Vaikai labai laukė šios kelionės, vis klausinėjo kada važiuosime, koks autobusas mus veš.  Tėveliai pasirūpino įdėti maisto gyvūnams, kad vaikams būtų smagiau juos pažinti maitinant. Triušiukų slėnio šeimininkė trumpai papasakojo apie čia gyvenančius gyvūnus, išsiaiškinome kuriuos gyvūnus maitinsime daržovėmis, o kuriuos duonyte. 
Vaikai turėjo puikią pažintį su naminiais gyvūnais, pasakojo iš savo patirties kokius gyvūnus augina seneliai, išvydo ir keletą laukinių gyvūnų iš arti, kuriuos drąsiai patys galėjo pamaitinti. Didžiausią įspūdį paliko vaikams labai draugiškas kupranugaris. Ši kelionė vaikams paliko įsimintinų įspūdžių, vaikai ilgai pasakojo tėveliams apie savo įspūdžius ir prašė tėvelių kartu ten nuvykti dar kartą.

 

___________________________

„Papartėlių Įrašo autorius:
„Papartėlių" gr. informacija
Ankstesni įrašai


Rudenėlis jau atėjo,
Ir lapeliai krist pradėjo,
Ir ežiukas atskubėjęs 
Prisirinko pintinėlę.

 

„Kiškučių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis saulėtą rugsėjo rytą nutarė aplankyti  Dubingiuose esantį žirgyną. Nors keliauti teko ilgai, tačiau įspūdžiai  išliks tikrai ilgam. Vaikai turėjo puikią galimybę iš arti pamatyti įvairių veislių arklius, kalnų ožkas, alpakas, kupranugarius, stručius, fazanus, karališkas gulbes ir ... Didžiausią įspūdį vaikams paliko jodinėjimas poniuku Princu ir linksmybės žaidimų aikštelėje. Į namus vaikai sugrįžo pilni įspūdžių.

1. Vaiką atlydintys asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
2. Tėvai (globėjai) į vidų neįleidžiami.
3. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos pirmuose aukštuose ugdomi vaikai priimamai per priešgaisrinius įėjimus. 
4. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos antruose  aukštuose ugdomi vaikai priimamai per pagrindinius įėjimus, laikantis sutarto priėmimo laiko.
5. Vidiškių skyriuje vaikai priimami per pagrindinį įėjimą, laikantis sutarto priėmimo laiko.
6. Didžiasalio skyriuje vaikai priimami per atskirus įėjimus.

Informacija mokinių tėvams dėl rugsėjo 1-osios.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena pagrindines Sveikatos apsaugos ministerijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bendrai parengtas rekomendacijas Rugsėjo 1-osios šventei ir mokslo metams.