"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Sveikas rudenėli

Rudenėlis jau atėjo,
Ir lapeliai krist pradėjo,
Ir ežiukas atskubėjęs 
Prisirinko pintinėlę.

 

___________________________

„Žiogelių“ grupės inf. Įrašo autorius:
„Žiogelių“ grupės inf.
Ankstesni įrašai


„Kiškučių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis saulėtą rugsėjo rytą nutarė aplankyti  Dubingiuose esantį žirgyną. Nors keliauti teko ilgai, tačiau įspūdžiai  išliks tikrai ilgam. Vaikai turėjo puikią galimybę iš arti pamatyti įvairių veislių arklius, kalnų ožkas, alpakas, kupranugarius, stručius, fazanus, karališkas gulbes ir ... Didžiausią įspūdį vaikams paliko jodinėjimas poniuku Princu ir linksmybės žaidimų aikštelėje. Į namus vaikai sugrįžo pilni įspūdžių.

1. Vaiką atlydintys asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
2. Tėvai (globėjai) į vidų neįleidžiami.
3. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos pirmuose aukštuose ugdomi vaikai priimamai per priešgaisrinius įėjimus. 
4. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos antruose  aukštuose ugdomi vaikai priimamai per pagrindinius įėjimus, laikantis sutarto priėmimo laiko.
5. Vidiškių skyriuje vaikai priimami per pagrindinį įėjimą, laikantis sutarto priėmimo laiko.
6. Didžiasalio skyriuje vaikai priimami per atskirus įėjimus.

Informacija mokinių tėvams dėl rugsėjo 1-osios.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena pagrindines Sveikatos apsaugos ministerijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bendrai parengtas rekomendacijas Rugsėjo 1-osios šventei ir mokslo metams.

Rugpjūčio 26 d. „Šaltinėlio“ mokyklos kieme vaikai stebėjo Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ spektaklį „Kontis ir Tvarkius“. 
Kontis ir Tvarkius – du draugai, kurie padeda išmestiems žmonių daiktams gyventi toliau ir vėl jaustis laimingais. Kontis daiktus pažįsta geriau nei žmonės ir jis labai nori, kad žmonės nepirktų tiek daug daiktų ir jų neskriaustų. 
Vaikai susipažino, kaip rūšiuoti daiktus, kaip jų nemesti bet kur. Patys dalyvavo spektaklio eigoje.
Dėkojame organizatoriams – SĮ „Kompata“ už prasmingą ir pamokantį spektaklį.