"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Ekskursija į „Triušiukų slėnį“

„Pumpurėlių“ grupės kolektyvas rugsėjo 25 d. išvyko į puikią edukacinę – pažintinę ekskursiją „Triušiukų slėnį“. Čia vaikai džiaugėsi triušiukais, stručiais, kengūromis. Nustebę žiūrėjo į kupranugarį. Pamatė ir daug įvairiausių paukščių. Vaikai atvežė lauktuvių(morkų, obuolių, duonos gaminių), kuriomis ir pavaišino gyvūnėlius.
Nuoširdžiai dėkojame „Triušiukų slėnio“ šeimininkams už šiltą priėmimą. Vaikai sugrįžo laimingi ir pilni įspūdžių.

 

___________________________

„Pumpurėlių“ gr. informacija Įrašo autorius:
„Pumpurėlių“ gr. informacija
Ankstesni įrašai


„Bitučių“ grupės vaikučiai, nors dar maži, bet labai smalsūs. Jie susipažino su daržo karaliumi – moliūgu.
Jį rideno, bandė pakelti, spalvino, ieškojo kur auga. Kartu su kitais darželio  vaikais dalyvavo Moliūgo  šventėje.

 

Švelniais potepiais margindamas medžių lapus į mūsų miestą Ignaliną atkeliauja ruduo. Kartu su gamta keičiasi ir Ignalinos miestas. „Pumpurėlių“ grupės vaikai išsiruošė aplankyti gražėjančių miesto erdvių: aplankė skulptūrą Ignalinos miesto legendai, neseniai atsiradusius piešinius ant miesto pastatų: „Katinas geografas“, gamtos paveikslą, piešinį, pasakojantį miesto legendą. Graži mūsų Ignalina.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos bendruomenė jau  penkti metai dalyvauja tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologiniame – socialiniame projekte „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Tęsdami šią tradiciją, rugsėjo 29 dieną visi susirinkome į išpuoštą mokyklos kiemą, kur šventėme Moliūgo 5-ąjį gimtadienį. Mokyklos pedagogai vaikus nudžiugino spektakliu, skambėjo dainos, šokiai, linkėjimai, sveikinimai moliūgui. Mokyklos pedagogės dėkoja tėvams prisidėjusiems prie pasiruošimo šventei, už užaugintus moliūgus, už gražias mandalas, padarytas iš rudens gėrybių. Vaikučiai džiaugėsi sveikuoliškomis dovanėlėmis. Visus džiugino geras oras ir puiki nuotaika.

„Papartėlių“ grupės vaikučiai šiais mokslo metais išsiruošė į pirmą savo grupės pažintinę kelionę. Aplankėme Triušiukų slėnį, kuriame gyvena ne tik triušiai, bet ir gausybė kitų įvairių gyvūnų. Vaikai labai laukė šios kelionės, vis klausinėjo kada važiuosime, koks autobusas mus veš.  Tėveliai pasirūpino įdėti maisto gyvūnams, kad vaikams būtų smagiau juos pažinti maitinant. Triušiukų slėnio šeimininkė trumpai papasakojo apie čia gyvenančius gyvūnus, išsiaiškinome kuriuos gyvūnus maitinsime daržovėmis, o kuriuos duonyte. 
Vaikai turėjo puikią pažintį su naminiais gyvūnais, pasakojo iš savo patirties kokius gyvūnus augina seneliai, išvydo ir keletą laukinių gyvūnų iš arti, kuriuos drąsiai patys galėjo pamaitinti. Didžiausią įspūdį paliko vaikams labai draugiškas kupranugaris. Ši kelionė vaikams paliko įsimintinų įspūdžių, vaikai ilgai pasakojo tėveliams apie savo įspūdžius ir prašė tėvelių kartu ten nuvykti dar kartą.

Rudenėlis jau atėjo,
Ir lapeliai krist pradėjo,
Ir ežiukas atskubėjęs 
Prisirinko pintinėlę.