"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Švarios rankos – sveiki vaikai!

Spalio 15-oji – Pasaulinė rankų plovimo diena, kurios šių metų šūkis „Švarios rankos visiems“. „Drugelių“ grupėje, pažymint šią dieną, siekėme padidinti vaikų supratimą apie rankų higieną. Visą savaitę vaikai mokėsi taisyklingai nusiplauti rankutes, žiūrėjo įvairius edukacinius filmukus, dainavo, mokėsi šokti „Švarių rankų šokį“. Į grupę  buvome pasikvietę Ignalinos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistę, kuri išsamiai ir įdomiai papasakojo vaikams kada, kaip ir kiek laiko reikia plauti rankutes, žaidė ir šoko su vaikais.

___________________________

„Drugelių“ grupės inf. Įrašo autorius:
„Drugelių“ grupės inf.
Ankstesni įrašai


Programa skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams bei švietimo pagalbos specialistams, siekiantiems ugdymo ir ugdymosi kokybės gerinimo bei įvairinimo, kas padeda vaikams įgyti tam tikrų, tolimesniam mokymu(si) svarbių įgūdžių.

Programos vykdymo laikotarpiu (spalio-gruodžio mėn.), panaudojant žaidimą, patyriminį ugdymą ir psichomotorinę veiklą, bus lavinamos įvairios vaikų kompetencijos.

 „Želmenėlių“ grupė  vyko į ekskursiją Vytauto Valiušio keramikos muziejų Leliūnuose. Vaikai susipažino su muziejaus istorija, žiūrėjo filmą apie molio kelią iki nuostabių dirbinių. Aplankėme tradicinės taikomosios  keramikos dirbinių parodą. Dalyvavome edukacinėje veikloje, žiedėme vazas iš molio. Vaikams pavyko  pasigaminti puikias vazas. Dėkojame muziejaus įkūrėjui už nuostabią edukacinę programą.

„Pumpurėlių“ grupės kolektyvas rugsėjo 25 d. išvyko į puikią edukacinę – pažintinę ekskursiją „Triušiukų slėnį“. Čia vaikai džiaugėsi triušiukais, stručiais, kengūromis. Nustebę žiūrėjo į kupranugarį. Pamatė ir daug įvairiausių paukščių. Vaikai atvežė lauktuvių(morkų, obuolių, duonos gaminių), kuriomis ir pavaišino gyvūnėlius.
Nuoširdžiai dėkojame „Triušiukų slėnio“ šeimininkams už šiltą priėmimą. Vaikai sugrįžo laimingi ir pilni įspūdžių.

 

„Bitučių“ grupės vaikučiai, nors dar maži, bet labai smalsūs. Jie susipažino su daržo karaliumi – moliūgu.
Jį rideno, bandė pakelti, spalvino, ieškojo kur auga. Kartu su kitais darželio  vaikais dalyvavo Moliūgo  šventėje.

 

Švelniais potepiais margindamas medžių lapus į mūsų miestą Ignaliną atkeliauja ruduo. Kartu su gamta keičiasi ir Ignalinos miestas. „Pumpurėlių“ grupės vaikai išsiruošė aplankyti gražėjančių miesto erdvių: aplankė skulptūrą Ignalinos miesto legendai, neseniai atsiradusius piešinius ant miesto pastatų: „Katinas geografas“, gamtos paveikslą, piešinį, pasakojantį miesto legendą. Graži mūsų Ignalina.