"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Nuotolinis darbas „Papartėlių" grupėje

Besibaigiantis rudenėlis „Papartėliams" padovanojo galimybę vėl pabūti arčiau savo šeimos. 
Grupės puslapyje jau pirmą savaitės nuotolinio ugdymo dieną sulaukėme nuotraukų kaip įdomiai ir išradingai vaikai kartu su tėveliais leidžia laiką namuose. Nuotraukose atsispindi kaip kruopščiai ir atsakingai vaikai atlieka užduotis ar kitus darbelius, o vaikų šypsenos veidukuose išduoda, kaip jiems smagu šeimos rate. Džiugu, kad tėveliai aktyviai prisideda tęsiant ugdymo procesą nuotoliniu būdu, bendrauja ir bendradarbiauja, dalinasi savo idėjomis. O mes, tariame AČIŪ JUMS tėveliai už palaikymą ir mūsų darbo įvertinimą!

 

___________________________

„Papartėlių Įrašo autorius:
„Papartėlių" gr. informacija
Ankstesni įrašai


Kaip kalbėti apie Koronovirusą ir kokių taisyklių laikytis tėveliams?

Informacinės technologijos tampa vis svarbesnės vaiko gyvenime, nes tai vaikų pažinimo, kūrybos ir saviraiškos priemonė, keičianti jų kasdieninę veiklą ir laisvalakį. „Jei pedagogas retai naudoja interaktyvius darbo metodus ir interatyvias metodines priemones, vaikai tikrai ims nuobodžiauti. Šiuolaikiniai vaikai labiau mėgsta mokytis kažką darydami, veikdami, negu klausydami, skaitydami, atsakydami į klausimus. Su informacinėmis technologijomis pedagogas gali sudaryti vaikams sąlygas įdomiai ir sėkmingai mokytis, kurti, tyrinėti.  „Lakštingalėlių“ grupės ugdytiniai džiaugiasi išbandytomis naujausiomis išmaniosiosmis technologijomis, kurios paįvairino jų  ugdymą: dėliojo dėliones, skaičiavo, gaudė skaičių balionus ir pan. Dėkojame už inovatyvias naujoves grupėje. Pabandyk ir tu!

Spalio 15-oji – Pasaulinė rankų plovimo diena, kurios šių metų šūkis „Švarios rankos visiems“. „Drugelių“ grupėje, pažymint šią dieną, siekėme padidinti vaikų supratimą apie rankų higieną. Visą savaitę vaikai mokėsi taisyklingai nusiplauti rankutes, žiūrėjo įvairius edukacinius filmukus, dainavo, mokėsi šokti „Švarių rankų šokį“. Į grupę  buvome pasikvietę Ignalinos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistę, kuri išsamiai ir įdomiai papasakojo vaikams kada, kaip ir kiek laiko reikia plauti rankutes, žaidė ir šoko su vaikais.

Programa skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams bei švietimo pagalbos specialistams, siekiantiems ugdymo ir ugdymosi kokybės gerinimo bei įvairinimo, kas padeda vaikams įgyti tam tikrų, tolimesniam mokymu(si) svarbių įgūdžių.

Programos vykdymo laikotarpiu (spalio-gruodžio mėn.), panaudojant žaidimą, patyriminį ugdymą ir psichomotorinę veiklą, bus lavinamos įvairios vaikų kompetencijos.

 „Želmenėlių“ grupė  vyko į ekskursiją Vytauto Valiušio keramikos muziejų Leliūnuose. Vaikai susipažino su muziejaus istorija, žiūrėjo filmą apie molio kelią iki nuostabių dirbinių. Aplankėme tradicinės taikomosios  keramikos dirbinių parodą. Dalyvavome edukacinėje veikloje, žiedėme vazas iš molio. Vaikams pavyko  pasigaminti puikias vazas. Dėkojame muziejaus įkūrėjui už nuostabią edukacinę programą.