"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Muzikinis projektas „Muzikinė instrumentinė pasaka“

Mūsų mokyklos „Žiogelių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja Asta Luneckiene ir meninio ugdymo mokytoja Vida Ksenzoviene, dalyvavo šiame projekte. Meninio ugdymo pedagogės sukurtą pasaką  „Diena Kaime“ vaikai, ne tik suvaidino, bet ir grojo savo vaidmenis  muzikos ritminiais instrumentais. 
Projekto tema pasirinkta, siekiant atskleisti muzikinio kūrybiškumo ugdymo galimybes grupėje bei lauke, parodyti, kokia įdomi ir prasminga gali būti vaikų veikla, ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo pedagogų bendradarbiavimą.
Projektą organizavo Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos  ikimokyklinio ugdymo grupės. Muzikinio projekto išliekamoji vertė, tai elektroninė pasakų knyga. Šios knygos kūrime dalyvavo penkiolika respublikos  įstaigų. Smagu, kad ir mūsų mokykla yra viena iš jų. 
El knyga „Muzikinė instrumentinė pasaka“
 

___________________________

Vida Ksenzovienė Įrašo autorius:
Vida Ksenzovienė
Ankstesni įrašai


Trys karaliai – sausio 6d. švenčiama šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. „Drugelių“ grupės vaikučiai irgi paminėjo šią dieną: nupuošėm ir atsisveikinom su žaliaskare Kalėdine eglute. Visi kartu eglutę nunešėme į centrinę miesto aikštę, kur įrengta eglučių surinkimo vieta. Mažieji atsisveikindami paskutinį kartą padeklamavo eglutei eilėraštuką, padainavo dainelę ir paprašė sugrįžti kitais metais.

Su dideliu džiaugsmu laukdami artėjančių švenčių vaikučiai darė nykštukus, snaiges, atvirutes, rašė laiškus, piešė piešinius. Prie jaukios grupės aplinkos papuošimo prisidėjo ir tėveliai pačių gamintomis dekoracijomis.

Minutę atsikvėpkit –
Ar girdite – 
Kalėdos beldžiasi į langą...
Ateina Meilė ir Viltis,
Tikėjimas, Palaima, Šventė!
Šviesu tebūna ir skaidru,
Tegul greta gerumas vaikšto,
Te sieloje ir namuose
Džiaugsminga valanda sustoja...

Ramybės ir Vilties, Šviesos ir Meilės Jūsų širdims ir namams Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga nuoširdžiai linki „Šaltinėlio“ mokyklos bendruomenė

„Bitučių” grupės vaikučiai ir auklėtoja Jolita  dalyvavo respublikinėjeikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „Padovanok draugui šypseną“.  Parodą organizavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis ir Kelmės švietimo pagalbos tarnyba. 
Parodos idėją atspindi filosofo Cicerono mintis: „Draugystė – tai būtinybė, reikalingesnė už ugnį ir vandenį“. Lapkričio 29-oji tarptautinė draugo diena. O draugystė juk prasideda nuo šypsenos, tad padovanokime ją draugams.  Šypsenas kūrėme  ir dovanojome vieni kitiems.

 

Besibaigiantis rudenėlis „Papartėliams" padovanojo galimybę vėl pabūti arčiau savo šeimos. 
Grupės puslapyje jau pirmą savaitės nuotolinio ugdymo dieną sulaukėme nuotraukų kaip įdomiai ir išradingai vaikai kartu su tėveliais leidžia laiką namuose. Nuotraukose atsispindi kaip kruopščiai ir atsakingai vaikai atlieka užduotis ar kitus darbelius, o vaikų šypsenos veidukuose išduoda, kaip jiems smagu šeimos rate. Džiugu, kad tėveliai aktyviai prisideda tęsiant ugdymo procesą nuotoliniu būdu, bendrauja ir bendradarbiauja, dalinasi savo idėjomis. O mes, tariame AČIŪ JUMS tėveliai už palaikymą ir mūsų darbo įvertinimą!