"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Sveikiname Airūnę

Vienas gražiausių ir šilčiausių metų renginių savivaldybėje – Jaunųjų talentų apdovanojimo šventė. Šiemet jos surengti nepavyko, tačiau talentų konkursas organizuotas, talentai išrinkti ir apdovanojimai jiems perduoti.
Rajono ugdymo įstaigos šiais metais konkursui pateikė medžiagą apie 30 moksleivių, labiausiai pasižymėjusius 2019-2020  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Komisija, kaip ir kasmet, išrinko 20 jaunųjų talentų. Jiems įteiktos mero padėkos, specialiai šiai progai sukurti suvenyrai.
Jaunojo talento apdovanojimas įteiktas mūsų mokyklos solistei Airūnei Marijai Katyšovei.
mergaitę moko meninio ugdymo pedagogė Vida Ksenzovienė.

 

___________________________

Vida Ksenzovienė Įrašo autorius:
Vida Ksenzovienė
Ankstesni įrašai


Mūsų mokyklos „Žiogelių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja Asta Luneckiene ir meninio ugdymo mokytoja Vida Ksenzoviene, dalyvavo šiame projekte. Meninio ugdymo pedagogės sukurtą pasaką  „Diena Kaime“ vaikai, ne tik suvaidino, bet ir grojo savo vaidmenis  muzikos ritminiais instrumentais. 
Projekto tema pasirinkta, siekiant atskleisti muzikinio kūrybiškumo ugdymo galimybes grupėje bei lauke, parodyti, kokia įdomi ir prasminga gali būti vaikų veikla, ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo pedagogų bendradarbiavimą.

Trys karaliai – sausio 6d. švenčiama šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. „Drugelių“ grupės vaikučiai irgi paminėjo šią dieną: nupuošėm ir atsisveikinom su žaliaskare Kalėdine eglute. Visi kartu eglutę nunešėme į centrinę miesto aikštę, kur įrengta eglučių surinkimo vieta. Mažieji atsisveikindami paskutinį kartą padeklamavo eglutei eilėraštuką, padainavo dainelę ir paprašė sugrįžti kitais metais.

Su dideliu džiaugsmu laukdami artėjančių švenčių vaikučiai darė nykštukus, snaiges, atvirutes, rašė laiškus, piešė piešinius. Prie jaukios grupės aplinkos papuošimo prisidėjo ir tėveliai pačių gamintomis dekoracijomis.

Minutę atsikvėpkit –
Ar girdite – 
Kalėdos beldžiasi į langą...
Ateina Meilė ir Viltis,
Tikėjimas, Palaima, Šventė!
Šviesu tebūna ir skaidru,
Tegul greta gerumas vaikšto,
Te sieloje ir namuose
Džiaugsminga valanda sustoja...

Ramybės ir Vilties, Šviesos ir Meilės Jūsų širdims ir namams Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga nuoširdžiai linki „Šaltinėlio“ mokyklos bendruomenė

„Bitučių” grupės vaikučiai ir auklėtoja Jolita  dalyvavo respublikinėjeikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „Padovanok draugui šypseną“.  Parodą organizavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis ir Kelmės švietimo pagalbos tarnyba. 
Parodos idėją atspindi filosofo Cicerono mintis: „Draugystė – tai būtinybė, reikalingesnė už ugnį ir vandenį“. Lapkričio 29-oji tarptautinė draugo diena. O draugystė juk prasideda nuo šypsenos, tad padovanokime ją draugams.  Šypsenas kūrėme  ir dovanojome vieni kitiems.