"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Gerb. tėveliai (globėjai)!

Informuojame Jus, kad š. m. liepos 12–23 dienomis Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla bus uždaryta. Tuo metu dirbs Vidiškių skyrius ir galės priimti vaikus iš Ignalinos.
Vidiškių skyrius nedirbs nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio 31 d.(imtinai). Tuo metu, esant būtinybei vaikus priims Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla.
Didžiasalio skyrius nedirbs nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 6 d.(imtinai).
Pagal galimybes prašome pasiderinti atostogas.
Dėkojame už Jūsų supratingumą.

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


„Drugelių“ grupėje vyko STEAM veiklų savaitė „Vanduo sveika ir skanu, su vandeniu smagu“. Visą savaitę vaikai darė eksperimentus, bandymus su vandeniu, skanavo, gardino,  skaičiavo, matavo, kūrė neįprastomis priemonėmis. Taip vaikai ugdėsi kūrybiškumą, gebėjimą bendradarbiauti, spręsti problemas, lavino vaizduotę, tobulino skaičiavimo ir matavimo įgūdžius.

Ši žiema nepagailėjo sniego ir nuostabiai apdengė balta antklode gatves, laukus, miškus... Norėdami užfiksuoti gražius žiemos vaizdus, kvietėme tėvelius(globėjus), darbuotojus fotografuoti ir siųsti nuotraukas parodai – Ignalina žiemą. Sulaukėme nemažai nuotraukų ne tik su Ignalinos vaizdais, bet ir iš jos apylinkių. Kadangi nuotraukų buvo daug, tai parodoje, kuri parengta įstaigos koridoriuje, visos nuotraukos nesutilpo. Todėl visas nuotraukas publikuojame mūsų tinklalapyje. Pasigrožėkime...

Mes nulipdėm „Sniego senį“.

Vasario16-osios šventė „Lietuva, gėlele žydėk, paukšteliu čiulbėk“

„Bitučių“ grupės vaikučiai artimiau susipažino  su namuose auginamais  gyvūnais: šuniukais, kačiukais, triušiukais,kurie suteikia jiems daug džiaugsmo. Grupėje ir namuose atliko įvairių meninių darbelių. Mažieji mokosi pažinti juos supantį pasaulį.