"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Paroda – Ignalina žiemą

Ši žiema nepagailėjo sniego ir nuostabiai apdengė balta antklode gatves, laukus, miškus... Norėdami užfiksuoti gražius žiemos vaizdus, kvietėme tėvelius(globėjus), darbuotojus fotografuoti ir siųsti nuotraukas parodai – Ignalina žiemą. Sulaukėme nemažai nuotraukų ne tik su Ignalinos vaizdais, bet ir iš jos apylinkių. Kadangi nuotraukų buvo daug, tai parodoje, kuri parengta įstaigos koridoriuje, visos nuotraukos nesutilpo. Todėl visas nuotraukas publikuojame mūsų tinklalapyje. Pasigrožėkime...

Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems:  Daliai Rapnikaitei, Ingai Povilėnienei, Justei  Lukošiūtei, Jurgitai, Ingai, Agnei  Čepulytei, Vladai Sakalauskaitei,  Živilei Šišovienei,  Astai Luneckienei, Ingai , Elenai Abeciūnienei, Julei Žižmarienei, Jūratei Kolosovienei, Larisai Černiavskajai, Nijolei Kupetienei. Didelis Jums AČIŪ!

___________________________

Įrašo autorius:
Alytė Zakarauskienė
Direktorė
Ankstesni įrašai


Mes nulipdėm „Sniego senį“.

Vasario16-osios šventė „Lietuva, gėlele žydėk, paukšteliu čiulbėk“

„Bitučių“ grupės vaikučiai artimiau susipažino  su namuose auginamais  gyvūnais: šuniukais, kačiukais, triušiukais,kurie suteikia jiems daug džiaugsmo. Grupėje ir namuose atliko įvairių meninių darbelių. Mažieji mokosi pažinti juos supantį pasaulį.

Ignalinos „Šaltinėlio” mokyklos mokiniai baigę pirmą šių mokslo metų pusmetį, nutarė pasiekimus įtvirtinti edukacinėje veikloje „Aš ir tu – augame ir kuriame kartu.“ Visą pusmetį buvo kuriama ugdymo aplinka, kurioje pripažįstama kiekvieno mokinio nuomonė, tenkinami pagrindiniai vaiko poreikiai: būti saugiam, žaisti, judėti, kurti, pažinti, eksperimentuoti, turėti galimybę rinktis veiklą pagal savo interesus ir gebėjimus. 
Mokiniai galėjo įgyvendinti  poreikį kurti, išreikšti save ir savo patirtus išgyvenimus per meninę, fizinę, pažintinę, orientacinę, komunikacinę ar  kitą kūrybinę veiklą: kuo daugiau  sužinoti, patirti, veikti, nuolat išbandyti tai, ko anksčiau nedarė, išmokti ką nors naujo.

Kai žemė pasidengia baltu sniego patalu, o medžiai apsitraukia šerkšnu, daugeliui paukštelių sunku susirasti maisto. Balandžiai, žvirbliai, zylės, sniegenos – paukšteliai, kurie dažniausiai aplanko mūsų „Šaltinėlio“ mokyklos kiemą, ieškodami užuovėjos, maisto...  Mažiesiems draugams į pagalbą visada atskuba vaikai. „Kiškučių“ grupės vaikučiai susipažino su žiemojančiais paukščiais, aptarė jų išvaizdą, piešė, aplikavo paukštelius, kartu su tėveliais gamino lesyklėles, parūpino paukšteliams maisto.  Vaikai susikaupę klausėsi svečio - Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninio padalinio atstovo M. Ilčiuko įdomaus pasakojimo apie mažuosius sparnuočius, jų globą ir priežiūrą šaltuoju metų laiku. Vaikai papuošė mokyklos kiemą įspūdingomis lesyklėlėmis, kurias netrukus aplankys tikrieji  jų „šeimininkai“.