"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Balandžio 2 d. – tarptautinė vaikų knygos diena!

Kiekvieną balandžio 2 dieną – tuomet, kai gimė garsusis pasakininkas Hansas Andersenas, visame pasaulyje švenčiama tarptautinė vaikų knygos diena, suvienijanti visus pasaulio vaikų literatūros skaitytojus.Ši diena minima nuo 1967 m. ir kasmet kviečia švęsti skaitymo malonumą.
„Šaltinėlio“ mokykloje kovo 29 d. apsilankė 2 nuostabūs klounai iš Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir atgabeno pilną čemodaną vaikiškų knygučių, primindami vaikams apie artėjančią tarptautinę skaitymo dieną. Vaikai buvo kviečiami ne tik skaityti, bet ir piešti iliustracijas. Vėliau piešinukų paroda bus patalpinta viešoje erdvėje. Čemodanas su knygutėmis buvo perduotas mokyklos direktorei, kuri vėliau išnešiojo knygutes į grupes. Vaikai patys rinkosi knygutes ir skubėjo vartyti. 
Taigi, lauksime gražių piešinukų, kurie atspindės perskaitytus tekstus. 
Linkime vaikams ir jų auklėtojoms malonaus skaitymo.

 

___________________________

Įrašo autorius:
Alytė Zakarauskienė
Direktorė
Ankstesni įrašai


Nušilus sniegui, iš miško glūdumos į „Šaltinėlio“ mokyklos teritoriją atstriksėjo Velykinis Kiškis. Dar ne visai pilkas, o pilkai baltas. Pasirodo prieš Velykas prisikaupė tiek darbų, kad nėra laiko ir kailinius pasikeist... Ir ko čia jam prireikė?
Pasirodo, kad Kiškis sumanė per Velykas savo paties gaudynes. Visiems vaikučiams, auklėtojoms jis išdalino žemėlapius, kuriais vadovaudamiesi vaikučiai su tėveliais galės gaudyti Kiškį. O įvykdžiusių visas užduotis, laukia Kiškio prizai! Taigi, nemiegokim ir gaudynėse sudalyvaukim. Visiems linkiu sėkmės.

Plintant COVID-19 virusui rajone, prašome Jus, esant galimybei, nevesti vaikų į darželį. Dėl ugdymo su Jumis susisieks auklėtojos.

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ
RESPUBLIKINIO MUZIKINIO PROJEKTAS
„Į MUZIKOS ŠALĮ”
Muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje. (PeterHoeg)
Mūsų mokyklos „Lakštingalėlių“ grupės vaikai suauklėtoja Živile Šišoviene, dalyvauja šiame tęstiniame projekte, jis apjungia penkis etapus:

Minint Pasaulinę žemės dieną, „Drugelių“ grupėje vyko „Žaliasis vakarėlis“. Vaikai patys gaminosi sveikus sumuštinius, juos gardindami savo išaugintais svogūnų laiškais, gaminosi  vaisių salotas, vaišinosi sveikuoliškais sausainiais, saldainiais. Savo rankomis išaugintas ir pagamintas maistas visada skaniausias! O koks vakarėlis be smagios diskotekos! Dėkojome Žemei už jos dovanas. Ačiū saulei, kad mus šildo, ačiū žemei, kad augina, kas gyva ir savo spalvomis mus džiugina.

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų 
virtualaus liaudies dainų festivalis  
„IŠ DAINELIŲ IŠ DAINŲ VAINIKĄ LIETUVAI PINU“,
skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti.

Savo tėvams, seneliams, proseneliams esame be galo dėkingi, kad šiandieną gyvename taikioje, laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Esame tauta su gražiomis, giliomis etninėmis tradicijomis, kultūra, kurią esame perėmę iš kartos į kartą ir pagarbiai ją saugome, perduodami augančiai kartai. Iš mažų širdelių skambanti liaudiška daina – didžiausia dovana Tėvynei Lietuvai.