"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Dėmesio! Velykinio Kiškio gaudynės!

Nušilus sniegui, iš miško glūdumos į „Šaltinėlio“ mokyklos teritoriją atstriksėjo Velykinis Kiškis. Dar ne visai pilkas, o pilkai baltas. Pasirodo prieš Velykas prisikaupė tiek darbų, kad nėra laiko ir kailinius pasikeist... Ir ko čia jam prireikė?
Pasirodo, kad Kiškis sumanė per Velykas savo paties gaudynes. Visiems vaikučiams, auklėtojoms jis išdalino žemėlapius, kuriais vadovaudamiesi vaikučiai su tėveliais galės gaudyti Kiškį. O įvykdžiusių visas užduotis, laukia Kiškio prizai! Taigi, nemiegokim ir gaudynėse sudalyvaukim. Visiems linkiu sėkmės.

 

___________________________

Įrašo autorius:
Alytė Zakarauskienė
Direktorė
Ankstesni įrašai


Plintant COVID-19 virusui rajone, prašome Jus, esant galimybei, nevesti vaikų į darželį. Dėl ugdymo su Jumis susisieks auklėtojos.

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ
RESPUBLIKINIO MUZIKINIO PROJEKTAS
„Į MUZIKOS ŠALĮ”
Muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje. (PeterHoeg)
Mūsų mokyklos „Lakštingalėlių“ grupės vaikai suauklėtoja Živile Šišoviene, dalyvauja šiame tęstiniame projekte, jis apjungia penkis etapus:

Minint Pasaulinę žemės dieną, „Drugelių“ grupėje vyko „Žaliasis vakarėlis“. Vaikai patys gaminosi sveikus sumuštinius, juos gardindami savo išaugintais svogūnų laiškais, gaminosi  vaisių salotas, vaišinosi sveikuoliškais sausainiais, saldainiais. Savo rankomis išaugintas ir pagamintas maistas visada skaniausias! O koks vakarėlis be smagios diskotekos! Dėkojome Žemei už jos dovanas. Ačiū saulei, kad mus šildo, ačiū žemei, kad augina, kas gyva ir savo spalvomis mus džiugina.

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų 
virtualaus liaudies dainų festivalis  
„IŠ DAINELIŲ IŠ DAINŲ VAINIKĄ LIETUVAI PINU“,
skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti.

Savo tėvams, seneliams, proseneliams esame be galo dėkingi, kad šiandieną gyvename taikioje, laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Esame tauta su gražiomis, giliomis etninėmis tradicijomis, kultūra, kurią esame perėmę iš kartos į kartą ir pagarbiai ją saugome, perduodami augančiai kartai. Iš mažų širdelių skambanti liaudiška daina – didžiausia dovana Tėvynei Lietuvai.

Džiaugiamės, kad galime padėti Jums rūpintis pačiu didžiausiu turtu – vaikais. Vertiname tai, kad turime progą mokyti Juos ir kartu mokytis iš Jų. Esame dėkingi už Jūsų paramą ir nuoširdų bendradarbiavimą. Dėkojame už Jūsų skirtą paramą iš  2 proc. GPM. 
Šiais metais vėl kreipiamės į tėvelius(globėjus), senelius ir kitus geros valios žmones, turinčius gerų ketinimų mus paremti, aukojant iki 1,2 proc.
Duomenys, reikalingi užpildyti prašymą: