"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

„Šaltinėlio“ ugdytiniai – „Tramtatulis“ vietinio rato laureatai

Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamas  lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų  konkursas „Tramtatulis“ vaikus ir jaunuolius sukviečia pasirodyti, kas geriausias pasakorius, dainininkas, muzikantas, kieno lūpomis autentiškiausiai skamba gimtoji tarmė. Balandžio 13 dieną vertinimo komisija paskelbė vietinio rato laureatus, kurie dalyvaus regioniniame konkurso rate. Laureatais tapo ir „Šaltinėlio'' ugdytiniai:
Gerda Urbonaitė, Emilija Jackevičiūtė, mokytoja Janė Čiplienė ir Marija Airūnė Katyšovė, Ignalinos,,Šaltinėlio'' mokykla, mokytoja Vida Ksenzovienė.
Dėkojame vaikams ir mokytojams už dalyvavimą.
Sveikiname laureatus, linkime  didelės sekmės regioniniame rate, kuris vyks Molėtuose.

 

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


Gerb. tėveliai (globėjai), mielieji „Šaltinėlio“ darbuotojai!
Tegul šv. Velykų dieną skambantys varpai ir džiaugsmo giesmės suteiktų šviesių vilčių, į Jūsų namus atneštų santarvės ir gerumo.
Su šv. Velykom! Su gražiausia pavasario švente!

 

Kiekvieną balandžio 2 dieną – tuomet, kai gimė garsusis pasakininkas Hansas Andersenas, visame pasaulyje švenčiama tarptautinė vaikų knygos diena, suvienijanti visus pasaulio vaikų literatūros skaitytojus.Ši diena minima nuo 1967 m. ir kasmet kviečia švęsti skaitymo malonumą.

Nušilus sniegui, iš miško glūdumos į „Šaltinėlio“ mokyklos teritoriją atstriksėjo Velykinis Kiškis. Dar ne visai pilkas, o pilkai baltas. Pasirodo prieš Velykas prisikaupė tiek darbų, kad nėra laiko ir kailinius pasikeist... Ir ko čia jam prireikė?
Pasirodo, kad Kiškis sumanė per Velykas savo paties gaudynes. Visiems vaikučiams, auklėtojoms jis išdalino žemėlapius, kuriais vadovaudamiesi vaikučiai su tėveliais galės gaudyti Kiškį. O įvykdžiusių visas užduotis, laukia Kiškio prizai! Taigi, nemiegokim ir gaudynėse sudalyvaukim. Visiems linkiu sėkmės.

Plintant COVID-19 virusui rajone, prašome Jus, esant galimybei, nevesti vaikų į darželį. Dėl ugdymo su Jumis susisieks auklėtojos.

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ
RESPUBLIKINIO MUZIKINIO PROJEKTAS
„Į MUZIKOS ŠALĮ”
Muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje. (PeterHoeg)
Mūsų mokyklos „Lakštingalėlių“ grupės vaikai suauklėtoja Živile Šišoviene, dalyvauja šiame tęstiniame projekte, jis apjungia penkis etapus: