"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Mokslo metų bėgyje

Mokslo metų bėgyje mažieji „Žvirbliukų“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja, dalyvavo respublikinėse ankstyvojo ir ikimokyklinio amžiaus vaikų, kūrybinių darbelių parodose: „Velykos mažųjų rankose“,  „Pražydo žiedeliai“, „Lietuva mano širdyje ir delnuose“, „Piešiam rankom ir pirštukais“, „Linksmieji seniai besmegeniai“.

___________________________

„Žvirbliukų“ grupės inf. Įrašo autorius:
„Žvirbliukų“ grupės inf.
Ankstesni įrašai


„Bitučių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja Jolita, atliko eksperimentą  „Stebuklingos gėlytės“. Į dubenį su vandeniu dėjo iškirptas ir sulankstytas gėlytes.  Stebėjo kaip pamažu išsiskleidžia žiedas vandenyje.

Džiaugiamies, kad Egidijaus mamytė Ieva padėjo atnaujinti mūsų „aviliuko“ stogą, kurį vaikai papuošė bitutėmis.  Ačiū mamytei Ievai už pagalbą, bendradarbiavimą ir kūrybiškas idėjas.

Įgyvendintas dar vienas projekto „Sveikata visus metus 2021“ balandžio mėnesio iššūkis “Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis (emocinė sveikata)”. “Lakštingalėlių”, “Drugelių”, “Kiškučių” grupių vaikučius gera nuotaika lydi visada. Prisijunk ir tu!

Šią savaitę „Papartėlių“ grupės vaikučius į svečius pakvietė miesto biblioteka. 
Susipažinom su jos erdvėmis, apžiūrėjom piešinių parodėles, klausėmės bibliotekininkės pasakojimo apie čia gyvenančias knygeles. 
Kūrybinės valandėlės „Taškuoti pavasario pranašai“ metu, klausėmės pasakos „Draugystė su piene“, prisiminėm metų laikus, pavasario požymius, žiūrėjom mokomąjį filmuką „Kaip skleidžiasi gėlės žiedas“, nupiešėm pavasario gėles kitaip, susipažinom su išmaniaisiais vabaliukais, mokėmės juos užprogramuoti skaičiuodami, žaidėm atlikdami užduotėles. Pabaigoje laukė smagios vabaliukų lenktynės. Sugrįžome pilni naujų įspūdžių ir puikios nuotaikos, o svarbiausia, su saldžiomis dovanėlėmis!

„Skruzdėliukų“ grupėje puoselėjamos lietuvių liaudies tradicijos, papročiai, tautosaka, saugomas mūsų prosenelių atminimas ir patirtis. Esame už viską jiems dėkingi. Pandemija pakoregavo mūsų veiklas, negalėjome išvykti į pažintines – edukacines ekskursijas. Tik rudenį prieš karantiną aplankėme Mindaugo Valiušio keramikos muziejų. Kitos veiklos vyko grupėje. Smagiai šventėme Jurginių šventę ir šią dieną grupėje pasidarėme savo  „Tramtatulį“. Vaikai patys pasigamino pyragą pagal močiučių receptą, šoko, dainavo liaudiškas dainas, pasakojo pasakojimus, susipažino su Jurginių švente, liaudies tradicijomis. Gerda Urbonaitė, Emilija Jackevičiūtė, Viltė Valančiūtė ir Nojus Čeponis dalyvavo rajoniniame liaudies kūrybos konkurse „Tramtatulis“. Gerda Urbonaitė ir Emilija Jackevičiūtė pateko varžytis regioniniame ture. Dar Nojus Čeponis dalyvavo respublikiniame liaudies kūrybos darbų pristatymo konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“...