"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Stebime, eksperimentuojame, sužinome

„Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai rūpinasi gamtos, aplinkos švara, saugumu, grožiu. Sėja, augina gėles, daržoves, purena žemes, laisto, nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu augalėliu. Užaugintomis daržovėmis pavaišins visus darželio vaikučius. Gėlytes padovanos mamytėms ir tėveliams per Šeimos šventę. Lankydamiesi ant žibučių kalno, stebėjo gėlytes, kitus augalus, vabaliukus, vabzdžius pro padidinimo stiklą. Gėlių neskinė, užteko jomis pasidžiaugti žydinčiomis miške. Eidami per mišką pakeliui surinko visas šiukšles. Taip vaikai dirbdami, stebėdami, eksperimentuodami, atrasdami naujoves plečia savo pažintinį pasaulį, akiratį ir ugdosi dorumo bei darbštumo įgūdžius.

___________________________

„Skruzdėliukų“ gr. informacija Įrašo autorius:
„Skruzdėliukų“ gr. informacija
Ankstesni įrašai


Mokslo metų bėgyje mažieji „Žvirbliukų“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja, dalyvavo respublikinėse ankstyvojo ir ikimokyklinio amžiaus vaikų, kūrybinių darbelių parodose: „Velykos mažųjų rankose“,  „Pražydo žiedeliai“, „Lietuva mano širdyje ir delnuose“, „Piešiam rankom ir pirštukais“, „Linksmieji seniai besmegeniai“.

„Bitučių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja Jolita, atliko eksperimentą  „Stebuklingos gėlytės“. Į dubenį su vandeniu dėjo iškirptas ir sulankstytas gėlytes.  Stebėjo kaip pamažu išsiskleidžia žiedas vandenyje.

Džiaugiamies, kad Egidijaus mamytė Ieva padėjo atnaujinti mūsų „aviliuko“ stogą, kurį vaikai papuošė bitutėmis.  Ačiū mamytei Ievai už pagalbą, bendradarbiavimą ir kūrybiškas idėjas.

Įgyvendintas dar vienas projekto „Sveikata visus metus 2021“ balandžio mėnesio iššūkis “Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis (emocinė sveikata)”. “Lakštingalėlių”, “Drugelių”, “Kiškučių” grupių vaikučius gera nuotaika lydi visada. Prisijunk ir tu!

Šią savaitę „Papartėlių“ grupės vaikučius į svečius pakvietė miesto biblioteka. 
Susipažinom su jos erdvėmis, apžiūrėjom piešinių parodėles, klausėmės bibliotekininkės pasakojimo apie čia gyvenančias knygeles. 
Kūrybinės valandėlės „Taškuoti pavasario pranašai“ metu, klausėmės pasakos „Draugystė su piene“, prisiminėm metų laikus, pavasario požymius, žiūrėjom mokomąjį filmuką „Kaip skleidžiasi gėlės žiedas“, nupiešėm pavasario gėles kitaip, susipažinom su išmaniaisiais vabaliukais, mokėmės juos užprogramuoti skaičiuodami, žaidėm atlikdami užduotėles. Pabaigoje laukė smagios vabaliukų lenktynės. Sugrįžome pilni naujų įspūdžių ir puikios nuotaikos, o svarbiausia, su saldžiomis dovanėlėmis!