"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

„Papartėlių“ grupės vaikai apsilankė Ignalinos krašto muziejuje.

Susipažino su senoviniais daiktais ir įrankiais, žaidė kūrybinius, loginius žaidimus, apžiūrėjo N. Trinkūnienės piešinių parodą „Spalvų žaisme randu save". Išsirinko sau patikusį paveikslą.

___________________________

„Papartėlių Įrašo autorius:
„Papartėlių" gr. informacija
Ankstesni įrašai


Tikslas: sužinoti kuo daugiau apie daržovių naudą organizmui.
Uždaviniai: gilinti vaikų žinias apie daržovių naudą organizmui,tyrinėjant, ragaujant, eksperimentuojant, kuriant, žaidžiant su daržovėmis.
Sukurti grupėje rudens gėrybių parodą.
Dalyvauti Kretingos lopšelio – darželio „Pasaka" kūrybinių darbų parodoje „MOLIŪGAS – DARŽO KARALIUS".

„Šaltinėlio“ mokyklos vaikučiai nurinko vasarėlės nokintas daržoves, o „Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai atliko baigiamuosius rudens darbus, žemelę paruošė žiemos poilsiui: sukasė, išakėjo, garstyčias pasėjo. Lauksime kito pavasario ir vėl smagiai kibsime į darbus.

Gerbiamos pedagogės!

Vėsiom žvaigždėm jau naktys lyja.

Jų prikrenta į širdį, į knygas, atminimus.

Ir išvilioja po rudens dangum klajoti mus...

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje vyko graži nepakartojamų meninių darbų paroda, kurią parengė ugdytinio Ernesto Vinciūno mama Natalija Juknevičienė. Stebint nuostabius darbelius juntami nepakartojami gamtos vaizdai, žmogaus dvasingumo ir gerumo atspindžiai, meilė darbui, gebėjimas kalbėti tylia sielos kalba. Jos rankose prabyla medžio šakelė, lino gijų nytelės, kiekviena sėklelė ir viskas, kas supa mus, ko mes dažnai nepastebime. Kiekvienas darbelis mielas tiek suaugusio akiai, tiek vaikų akelėms. Dėkojame menininkei už pasidalintą savo širdies šilumą, tautiškumo ir liaudiškumo puoselėjimą, gebėjimą prabilti tylia menine kalba. 

Rugsėjo mėnesį, Vidiškių skyriaus „Smalsučių“ grupėje, auklėtoja Jūratė vykdė projektą „Vaisiai ir daržovės mano draugai“. Vaikai tyrinėjo, ragavo, atrasdami naujus skonius, turtino žodyną, gilino žinias apie vaisių ir daržovių naudą organizmui. Naudodami įvairias menines priemones kūrė darbelius. Kartu su šeimos nariais kūrė paveikslą lėkštėje, jį pristatė grupės draugams. Nuoširdi padėka grupės tėveliams, už pagalbą įgyvendinant veiklos tikslus ir aktyvų dalyvavimą virtualioje parodoje „Pagaminkim – paragaukim“.