"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Rudeninės kraitės

Ruduo, išmarginęs lapus, sukvietė vaikučius į lauką. Spalio 4 d. visų grupių vaikai ir auklėtojos dalyvavo rudenėlio šventėje. Šventės pradžią paskelbė Rudenėlis ir Baravykas. „Pumpurėlių“ grupės vaikai dainavo daineles apie rudenį, deklamavo eilėraščius. Baravykas užminė mįslių, o už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti grybais. Visą savaitę vyko „Rudeninės kraitės“ gaminimas iš gamtinės medžiagos, daržovių, gėlių ir pan. Vaikų tėveliai noriai prisidėjo prie kraičių gaminimo parūpinę įv. medžiagų. Dėkojame tėveliams, visų grupių auklėtojoms ir vaikams už nuostabias rudenines kraites.

___________________________

„Pumpurėlių“ gr. informacija Įrašo autorius:
„Pumpurėlių“ gr. informacija
Ankstesni įrašai


Vidiškių skyriaus „Smalsučių“ grupės vaikai su auklėtoja Jūrate Druteikiene dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybiniame projekte-parodoje „Rudeniu kvepiantis  arbatos puodelis auklėtojai“.

Susipažino su senoviniais daiktais ir įrankiais, žaidė kūrybinius, loginius žaidimus, apžiūrėjo N. Trinkūnienės piešinių parodą „Spalvų žaisme randu save". Išsirinko sau patikusį paveikslą.

Tikslas: sužinoti kuo daugiau apie daržovių naudą organizmui.
Uždaviniai: gilinti vaikų žinias apie daržovių naudą organizmui,tyrinėjant, ragaujant, eksperimentuojant, kuriant, žaidžiant su daržovėmis.
Sukurti grupėje rudens gėrybių parodą.
Dalyvauti Kretingos lopšelio – darželio „Pasaka" kūrybinių darbų parodoje „MOLIŪGAS – DARŽO KARALIUS".

„Šaltinėlio“ mokyklos vaikučiai nurinko vasarėlės nokintas daržoves, o „Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai atliko baigiamuosius rudens darbus, žemelę paruošė žiemos poilsiui: sukasė, išakėjo, garstyčias pasėjo. Lauksime kito pavasario ir vėl smagiai kibsime į darbus.

Gerbiamos pedagogės!

Vėsiom žvaigždėm jau naktys lyja.

Jų prikrenta į širdį, į knygas, atminimus.

Ir išvilioja po rudens dangum klajoti mus...