"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Rudeniu kvepiantis arbatos puodelis auklėtojai

Vidiškių skyriaus „Smalsučių“ grupės vaikai su auklėtoja Jūrate Druteikiene dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybiniame projekte-parodoje „Rudeniu kvepiantis  arbatos puodelis auklėtojai“.

___________________________

Vidiškių skyriaus inf. Įrašo autorius:
Vidiškių skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Susipažino su senoviniais daiktais ir įrankiais, žaidė kūrybinius, loginius žaidimus, apžiūrėjo N. Trinkūnienės piešinių parodą „Spalvų žaisme randu save". Išsirinko sau patikusį paveikslą.

Tikslas: sužinoti kuo daugiau apie daržovių naudą organizmui.
Uždaviniai: gilinti vaikų žinias apie daržovių naudą organizmui,tyrinėjant, ragaujant, eksperimentuojant, kuriant, žaidžiant su daržovėmis.
Sukurti grupėje rudens gėrybių parodą.
Dalyvauti Kretingos lopšelio – darželio „Pasaka" kūrybinių darbų parodoje „MOLIŪGAS – DARŽO KARALIUS".

„Šaltinėlio“ mokyklos vaikučiai nurinko vasarėlės nokintas daržoves, o „Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai atliko baigiamuosius rudens darbus, žemelę paruošė žiemos poilsiui: sukasė, išakėjo, garstyčias pasėjo. Lauksime kito pavasario ir vėl smagiai kibsime į darbus.

Gerbiamos pedagogės!

Vėsiom žvaigždėm jau naktys lyja.

Jų prikrenta į širdį, į knygas, atminimus.

Ir išvilioja po rudens dangum klajoti mus...

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje vyko graži nepakartojamų meninių darbų paroda, kurią parengė ugdytinio Ernesto Vinciūno mama Natalija Juknevičienė. Stebint nuostabius darbelius juntami nepakartojami gamtos vaizdai, žmogaus dvasingumo ir gerumo atspindžiai, meilė darbui, gebėjimas kalbėti tylia sielos kalba. Jos rankose prabyla medžio šakelė, lino gijų nytelės, kiekviena sėklelė ir viskas, kas supa mus, ko mes dažnai nepastebime. Kiekvienas darbelis mielas tiek suaugusio akiai, tiek vaikų akelėms. Dėkojame menininkei už pasidalintą savo širdies šilumą, tautiškumo ir liaudiškumo puoselėjimą, gebėjimą prabilti tylia menine kalba.