Vidiškių skyriaus renginiai

Buvo kviečiami tėveliai kurti draugystės knygą kartu su vaikais, kuriose atsispindėtų draugystės tema. Sukurtas knygas auklėtojos pristatė visų grupių vaikams, pasidžiaugė vaikų ir tėvelių kūrybiškumu.

Balandžio 10 dieną Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus priešmokyklinės „Žiniukų“ ir ikimokyklinių „Smalsučių ir pačių mažiausių „Gudručių“ grupių vaikai ir jų auklėtojos kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Inga Žilo labai aktyviai ir kupini labai gerų emocijų prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ renginio (kartu buvo paminėta Pasaulinė sveikatos diena) ir smagiai šoko nuotaikingus Zumbosšokius.

Priešmokyklinės grupės vaikus aplankė būsima pirmokų mokytoja E. Abeciūnienė. Vaikai papasakojo ką jie veikia darželyje, ko jau išmoko ir ko norėtų išmokti mokykloje. Mokytoja pakvietė būsimus pirmokus apsilankyti Vidiškių gimnazijoje. Tikimės, kad toks bendravimas padės vaikams lengviau adaptuotis pirmoje klasėje.

Ačiū saulei, kad šildo žemę,
Ačiū žemei, kad augina medį,
Ačiū žolynams, kad grožiu ir spalvomis džiugina žmogų,
Ačiū žmogui už tai kad myli saulę, žemę, medžius ir gėles,
Už tai, kad moko visa tai mylėti vaikus.

 

 Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai ir jų auklėtojos kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Inga Žilo paminėjo Pasaulinę vandens dieną. Tradiciškai  visas pasaulis šią dieną mini kovo 22-ąją. „Žiniukų“ ir pačių mažiausių „Gudručių“ grupių vaikai labai aktyviai dalyvavo paskaitėlėje „Vanduo –  gyvybei ir sveikatai“.

Užbaigėme projekto „Mes mažieji Lietuvos piliečiai“ veiklas. Auklėtoja Irutė pasakojo apie tautinį lietuvių kostiumą. Ugdytinė Viktorija parodė visiems kaip audžiamos juostos. Vaikai žaidė liaudies žaidimus, minė mįsles, aiškinosi patarlių prasmę, sekė pasakas be galo,auklėtojos inscenizavo lietuvių liaudies  pasaką „Senis ir ožka“.