Vidiškių skyriaus renginiai

„Gudručių“ grupės vaikai aplankė Šventos mišku vingiuojantį mitologinį taką.

„Gudručių“ grupės vaikai sportuoja Vidiškių stadione.

Vaikų kūrybiškumą ugdo auklėtoja Irutė.

Vidiškių skyriaus auklėtojos džiaugiasi nuoširdžiu bendradarbiavimu su ugdytinių tėveliais nuotoliniu būdu. Auklėtojų pasiūlytas užduotėles vaikai atlieka kartu su tėveliais. Tėveliai dalinasi savo idėjomis. Ačiū visiems už laiką skirtą vaikams, už kūrybiškumą, už kantrybę. Saugokit vieni kitus.

Žiniukų grupės vaikai su auklėtoja Irute kalbėjo apie vandenį. Ragavo vandenį su citrina, vyšniomis ir mėtomis, gėrė liepžiedžių, pipirmėčių arbatas. Atliko apklausas, piešė diagramas, tyrinėjo, eksperimentavo, susipažino su vandens savybėmis. Dalyvavo viktorinoje apie vandenį.

Vasario 14 d. auklėtoja Irutė Drūteikienė sukvietė visus į šventę skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šventė prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu. Po to visi piešė savo portretus, dainavo, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, iš popierinių plytų statė Gedimino pilį, sveikino vieni kitus savo rankų darbo vėliavėlėmis. Dėkojame mamytėms, kurios dalyvavo šventėje, kurios parengė stendą, skirtą lietuvių kalbos metams „Kalbos takeliu".