Vidiškių skyriaus renginiai

Nacionalinio renginio ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“minėjimas Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriuje

Balandžio 10 dieną Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus priešmokyklinės „Žiniukų“ ir ikimokyklinių „Smalsučių ir pačių mažiausių „Gudručių“ grupių vaikai ir jų auklėtojos kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Inga Žilo labai aktyviai ir kupini labai gerų emocijų prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ renginio (kartu buvo paminėta Pasaulinė sveikatos diena) ir smagiai šoko nuotaikingus Zumbosšokius. Renginio pavadinimas – „Pastraksėk, pajudėk, tu sportuoti netingėk“ tapo šūkiu, kurį visi kartu susirinkę salėjeišmoko irskandavo. Labai buvo smagu, kad linksmus, fizinį aktyvumą skatinančius ir sveikatą stiprinančius šokius, kuriems prireikė ir ištvermės, šokovisų grupių auklėtojos, ovaikučiai labai spalvingai pasipuošę, rankelėse laikė savo sukurtus logotipus, panašius į Sveikatą stiprinančių mokyklų logotipą – žalią obuolį. Obuolys juk sveikas ir labai naudingas užkandis, kurį vaikai pasirinko, kaip skaniausią vaisių. Kadangi šiais metais buvo paminėtas Lietuvos šimtmetis, vyresnieji vaikučiai nupiešė trispalvius obuolius. 
Visų grupių vaikai labai energingai ir linksmai šoko,išmoko naujų Lotynų Amerikos šokių žingsnelių, pasisėmė gerų emocijų, tapo žvalesni ir visai nepavargo, o sugūžėję į grupes atsigėrė tyro ir gaivinančio vandens, kuris taip pat labai naudingas sveikatai. Tikimės, kad nuotaikinga Zumba taps tradicija, vaikai daugiau judės, taps žvalesni ir sveikesni.

 

___________________________

Įrašo autorius:
Stasė Savičiūnienė
Vidiškių skyriaus vedėja
Ankstesni įrašai


Priešmokyklinės grupės vaikus aplankė būsima pirmokų mokytoja E. Abeciūnienė. Vaikai papasakojo ką jie veikia darželyje, ko jau išmoko ir ko norėtų išmokti mokykloje. Mokytoja pakvietė būsimus pirmokus apsilankyti Vidiškių gimnazijoje. Tikimės, kad toks bendravimas padės vaikams lengviau adaptuotis pirmoje klasėje.

Ačiū saulei, kad šildo žemę,
Ačiū žemei, kad augina medį,
Ačiū žolynams, kad grožiu ir spalvomis džiugina žmogų,
Ačiū žmogui už tai kad myli saulę, žemę, medžius ir gėles,
Už tai, kad moko visa tai mylėti vaikus.

 

 Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių vaikai ir jų auklėtojos kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Inga Žilo paminėjo Pasaulinę vandens dieną. Tradiciškai  visas pasaulis šią dieną mini kovo 22-ąją. „Žiniukų“ ir pačių mažiausių „Gudručių“ grupių vaikai labai aktyviai dalyvavo paskaitėlėje „Vanduo –  gyvybei ir sveikatai“.

Užbaigėme projekto „Mes mažieji Lietuvos piliečiai“ veiklas. Auklėtoja Irutė pasakojo apie tautinį lietuvių kostiumą. Ugdytinė Viktorija parodė visiems kaip audžiamos juostos. Vaikai žaidė liaudies žaidimus, minė mįsles, aiškinosi patarlių prasmę, sekė pasakas be galo,auklėtojos inscenizavo lietuvių liaudies  pasaką „Senis ir ožka“.

Kovo 8 d. darželyje vyko „Protų mūšis“, „Ką žinai apie Lietuvą“. Auklėtojos Irutė Drūteikienė ir Jūratė Druteikienė paruošė užduotis. Buvo sudarytos trys komandos iš vaikų ir tėvelių. Griežta komisija vertino komandų atsakymus apie Lietuvos simbolius, miestus, paukščius, orus, šventes. Komandoms teko atpažinti vietoves, sudėlioti dėliones.