Vidiškių skyriaus renginiai

Moliūgo gimtadienis

Visą mėnesį vaikai džiaugėsi rudenėliu, žaidė su lapais, rinko gamtinę medžiagą darbeliams, kalbėjo apie daržoves ir vaisius su mamytėms kūrė receptus iš vaisių ir daržovių. Spalio 26 d. visi skubėjo į salę švęsti Moliūgo gimtadienio. Vaikai šoko, dainavo, vaišinosi labai skania moliūgo koše. Dėkoju auklėtojoms už kūrybiškumą,nuoširdų  tarpusavio bendradarbiavimą.

___________________________

Įrašo autorius:
Stasė Savičiūnienė
Vidiškių skyriaus vedėja
Ankstesni įrašai


Rudeniškai saulėtą spalio 1 d. rytą Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus auklėtiniai  kartu su auklėtojomis, jų padėjėjomis ir visuomenės sveikatos specialiste sugūžėjo į kiemą. Buvo organizuojama akcija „Apibėk mokyklą“.

Rugsėjo 24 d. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus auklėtiniai smagiai praleido mankštindamiesi ir šokdami. Neseniai buvo paminėta Europos Judumo savaitė. O juk sportuoti ir judėti reikia visada. Tik judėdami vaikai auga laimingi ir sveiki. 

„Smalsučių“ grupės vaikai aplankė Šilinės skulptūrų parką, bitininkystės muziejų ir Vaišniūnų šaltinį. Iš ekskursijos grįžo kupini įspūdžių ir geros nuotaikos.

Priešmokyklinės grupės vaikai lankėsi vaiduokliuko Vincento valdose. Buvo sudarytas kelionės planas, visiems išdalinti žemėlapiai su pažymėtomis vietovėmis.

Priešmokyklinės grupės vaikai stebėjo žydinčius augalus darželio kieme. Auklėtoja Irutė pasiūlė nupiešti alyvas. Vaikams labai patiko piešti gamtoje.