Vidiškių skyriaus renginiai

Nuotaikingas „Nykštukų bėgimas“

Gruodžio 3 d. smagiai nusiteikę Ignalinos „Šaltinėlio“ Vidiškių skyriaus „Žiniukų“, „Smalsučių“ grupių vaikučiai, auklėtojos, tėveliai ir visuomenės sveikatos specialistė sugūžėjo į kiemą, nes buvo organizuojamas „Nykštukų bėgimas 2018“. Žiema pasirodė visu gražumu, lėtai snyguriavo ir buvo visai nešalta. O koks bėgimas be kalėdinių aksesuarų?  Todėl vaikai, auklėtojos ir tėveliai pasipuošė kalėdinėmis nykštukų kepuraitėmis, šalikais ir medaliais.Vidiškių pėsčiųjų take buvo duotas startas ir visi smagiai nusiteikę, su šypsenomis pradėjo bėgimą. Buvo įveikta 200 m. atkarpa. 
Juk bėgimas skatina vaikų fizinį aktyvumą, mažina stresą, pagerina kraujotaką, miegą, apetitą ir pakelia nuotaiką. Po bėgimo niekas nenorėjo dar skirstytis, o susirinkę kieme dar smagiai pačiuožinėjo su rogutėmis nuo kalniuko.

 

___________________________

Įrašo autorius:
Stasė Savičiūnienė
Vidiškių skyriaus vedėja
Ankstesni įrašai


Priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtoja Irute lankėsi Vidiškių bibliotekoje . Vaikai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje "Rudens peizažas kitaip". Šis renginys skirtas edukacijų  konkursui "Pažink! Švęsk! Kurk!

Lapkričio 12 dieną priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtoja Irute smagiai pakeliavo.ir daug ką sužinojo .Aplankė žuvyčių akvariumą Visagine, užlipo į Dūkštelių piliakalnį, aplankė Senąjį Dūkšto dvarą.

Visą mėnesį vaikai džiaugėsi rudenėliu, žaidė su lapais, rinko gamtinę medžiagą darbeliams, kalbėjo apie daržoves ir vaisius su mamytėms kūrė receptus iš vaisių ir daržovių. Spalio 26 d. visi skubėjo į salę švęsti Moliūgo gimtadienio. Vaikai šoko, dainavo, vaišinosi labai skania moliūgo koše. Dėkoju auklėtojoms už kūrybiškumą,nuoširdų  tarpusavio bendradarbiavimą.

Rudeniškai saulėtą spalio 1 d. rytą Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus auklėtiniai  kartu su auklėtojomis, jų padėjėjomis ir visuomenės sveikatos specialiste sugūžėjo į kiemą. Buvo organizuojama akcija „Apibėk mokyklą“.

Rugsėjo 24 d. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Vidiškių skyriaus auklėtiniai smagiai praleido mankštindamiesi ir šokdami. Neseniai buvo paminėta Europos Judumo savaitė. O juk sportuoti ir judėti reikia visada. Tik judėdami vaikai auga laimingi ir sveiki.