Vidiškių skyriaus renginiai

Mokomės taisyklingos laikysenos

Sausio 7 d. susitikome su „Smalsučių“, „Gudručių“ ir „Žiniukų“ grupių auklėtiniais. Šią dieną paskyrėme stuburo sveikatai tema – „Kaklo mankštos ir masažo nauda ikimokyklinio amžiaus vaikams“ ir „Pėdučių mankštos ir masažo nauda plokščiapėdystės ir traumų profilaktikai ikimokyklinio amžiaus vaikams“.
Džiugu, kad vaikai buvo labai smagiai nusiteikę ir pasiruošę sportuoti, o jų auklėtojos parodė gerą pavyzdį kartu sportuodamos. Vaikai labai nuoširdžiai ir linksmai atliko nuotaikingus veiduko ir kvėpavimo pratimus. 
Įsitikinome, kad sportuoti galima linksmai nusiteikus ir neskubant atlikti kaklo, pečių juostos, stuburo, nesudėtingus pėdutėms skirtus pratimus ir masažą. Pėdų mankštos ir masažo nauda labai svarbi stiprinat kojų raumenis, plokščiapėdystės ir pėdų traumų profilaktikai. Šių mankštelių ir masažo metu stiprinami ir kartu atpalaiduojami kojų raumenys, stiprėja ir be pakitimų vystosi pėdų skliautas. 

 

___________________________

Inga Žilo Įrašo autorius:
Inga Žilo
Visuomenės sveikatos specialistė
Ankstesni įrašai


Kalėdų laukimo metas.

Gruodžio 3 d. smagiai nusiteikę Ignalinos „Šaltinėlio“ Vidiškių skyriaus „Žiniukų“, „Smalsučių“ grupių vaikučiai, auklėtojos, tėveliai ir visuomenės sveikatos specialistė sugūžėjo į kiemą, nes buvo organizuojamas „Nykštukų bėgimas 2018“. 

Priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtoja Irute lankėsi Vidiškių bibliotekoje . Vaikai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje "Rudens peizažas kitaip". Šis renginys skirtas edukacijų  konkursui "Pažink! Švęsk! Kurk!

Lapkričio 12 dieną priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtoja Irute smagiai pakeliavo.ir daug ką sužinojo .Aplankė žuvyčių akvariumą Visagine, užlipo į Dūkštelių piliakalnį, aplankė Senąjį Dūkšto dvarą.

Visą mėnesį vaikai džiaugėsi rudenėliu, žaidė su lapais, rinko gamtinę medžiagą darbeliams, kalbėjo apie daržoves ir vaisius su mamytėms kūrė receptus iš vaisių ir daržovių. Spalio 26 d. visi skubėjo į salę švęsti Moliūgo gimtadienio. Vaikai šoko, dainavo, vaišinosi labai skania moliūgo koše. Dėkoju auklėtojoms už kūrybiškumą,nuoširdų  tarpusavio bendradarbiavimą.