Vidiškių skyriaus renginiai

Pajudėkime

Judėjimas – maloni ir džiugi vaikams veikla, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Daug judėdamas, vaikas įgyja patirtį, rizikuodamas, išbando savo kūną ir sužino jo galimybes, įveikdamas kliūtis, kuria pasitikėjimą savimi. Judėdamas, vaikas pats sau išsikelia užduotį, pats ją įveikia, tuo pačiu patirdamas džiaugsmą ir kaupdamas patirtį. Taip pat dėka jutiminės ir judėjimo patirties teigiamai veikiamas bendras asmenybės vystymasis, formuojasi pozityvus savęs vertinimas ir socialinė kompetencija. 

___________________________

Įrašo autorius:
Stasė Savičiūnienė
Vidiškių skyriaus vedėja
Ankstesni įrašai


Auklėtojos Irutė ir Jūratė sugalvojo staigmeną vaikams. Pirmadienį, atėję į darželį, balkone visi pamatė sniego skulptūras. Dėkoju auklėtojoms už gražų sumanymą.

„Smalsučių“ grupės vaikai su auklėtoja Jūrate rūpinasi savo sveikata. Auklėtoja vaikus skatina gerti skanią, kvapnią vaistažolių arbatą.

Darželyje vykdomas projektas „Sveikas vaikas-linksmas ir judrus“ . Auklėtojos su vaikais gamino vaisių desertus, pieno kokteilius ir jais vaišinosi.

Vaikai džiaugiasi žiema, kuria erdvinius statinius ir skulptūras iš sniego, kurie siejami su Lietuvos šimtmečiui skirtomis knygomis „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. Taip dalyvauja plenere „Sniego karalystė 2019“.

Sausio 7 d. susitikome su „Smalsučių“, „Gudručių“ ir „Žiniukų“ grupių auklėtiniais. Šią dieną paskyrėme stuburo sveikatai tema – „Kaklo mankštos ir masažo nauda ikimokyklinio amžiaus vaikams“ ir „Pėdučių mankštos ir masažo nauda plokščiapėdystės ir traumų profilaktikai ikimokyklinio amžiaus vaikams“.