Naujienos

Pirmoji savaitė, kaip naujovė, praėjo gana sklandžiai. Tėvai buvo itin aktyvūs, jungėsi, kėlė nuotraukas, domėjosi ir klausė kas neaišku, palaikė ir dirbo su vaikais. Jautėsi abipusis bendradarbiavimas, už ką mes esame jiems labai dėkingos. Be tėvelių pagalbos, darbas neįmanomas. Vaikų pasiekimais džiaugiamės visi: ir tėveliai, ir vaikai, ir mes, ugdytojos. Tikimės ir tolesnio bendradarbiavimo, linkime sveikatos, stiprybės ir kantrybės.

„Papartėliai" pirmąją nuotolinio mokymo savaitę startavo pakankamai sėkmingai. Tėveliai domėjosi informacija apie vaikų ugdymą, kuri buvo  patalpinta mokyklos tinklalapyje. Jei iškildavo neaiškumų ar klausimų, skambino, rašė žinutes, bendravome per sukurtą grupę Facebooke. Džiaugiuosi tokiu tėvelių aktyvumu ir glaudaus ryšio palaikymu. Gavome daug smagių nuotraukų su vaikų darbeliais, vaizdo įrašų, kuriuose vaikai mankštinasi, muzikuoja. Labai džiaugiamės tuo, kad ugdomasis procesas tęsiasi ir toliau sėkmingai bendradarbiaujant su tėveliais. Aktyvesni tėveliai dalinasi idėjomis, rekomendacijomis, puslapiais internete susijusiais su įdomia vaikų veikla. 
Labai laukiame kada vėl susimatysime su mažaisiais, o svarbiausia, kad vaikučiai labai pasiilgo auklėtojų ir draugų ir vis klausinėja tėvelių, kada galės eiti į darželį.

 

„Boružėlių“ gr. tėvų atsiliepimai apie nuotolinį mokymą:
- Viskas sekasi gerai, dar savo kažką susigalvojam...
- Labai Jūsų auklėtoja pasiilgom. Stengiamės dirbti, neatsilikti, daug skaitome knygučių, kalbamės apie iliustracijas, rašome raides ir daug piešiame.
- Siunčiame Ievutės vaivorykštę. Antra diena neduoda ramybės, vis klausia ar nusiunčiau auklėtojai.
- Dirbam, auklėtoja aprašykite kaip žaisti žaidimą „Šviečia saulė“. Rytoj eksperimentų diena, o penktadieniui pasiliekame Zipio užduotėles.

Vidiškių skyriaus auklėtojos džiaugiasi nuoširdžiu bendradarbiavimu su ugdytinių tėveliais nuotoliniu būdu. Auklėtojų pasiūlytas užduotėles vaikai atlieka kartu su tėveliais. Tėveliai dalinasi savo idėjomis. Ačiū visiems už laiką skirtą vaikams, už kūrybiškumą, už kantrybę. Saugokit vieni kitus.

Pirma savaitė nuotolinio mokymosi. "Bitučių" grupės priešmokyklinukai stropiai  dirba, daro užduotėles padedami tėvelių, pagal pedagogių pasiūlytas veiklas. Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą.

„Žiogelių“ grupės auklėtojos parengė ugdomosios veiklos planą. Supažindino tėvelius su ugdomosios veiklos planu. Labai džiaugiamės sulaukę daug  nuotraukų, su vaikučių atliktais gražiais, įdomiais, originaliais  darbeliais. Auklėtojos dėkoja „Žiogelių“ grupės tėveliams už nuoširdų, geranorišką bendradarbiavimą ir pasiūlytas įdomias idėjas.