Naujienos

Vasario 14 d. auklėtoja Irutė Drūteikienė sukvietė visus į šventę skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šventė prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu. Po to visi piešė savo portretus, dainavo, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, iš popierinių plytų statė Gedimino pilį, sveikino vieni kitus savo rankų darbo vėliavėlėmis. Dėkojame mamytėms, kurios dalyvavo šventėje, kurios parengė stendą, skirtą lietuvių kalbos metams „Kalbos takeliu".

Mūsų namučiai namai, pieva, miškas, kiemas, kuriame žaidžiame ir viskas, ką matome, jaučiame širdimi ir yra mūsų gimtinė – Lietuva. Ruošėmės šiai šventei, kūrėme darbelius, salės puošmenas. Pasipuošę ir patys, gražiais tautiniais drabužėliais, su daina, šokiu, linksmais žaidimais sveikinome Lietuvą. Vaikams patiko eilėraštis aukštaičių tarme, noriai jį mokėsi ir pasakė, imituodami judesiais. Tegul auga mūsų vaikai sveiki ir stiprūs, kad ir kur bebūtų mylėtų Lietuvą ir jos žmones.

Vasario 14-ą dieną Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje Tautine giesme prasidėjo šventė skirta Vasario 16 –jai. „Želmenėlių“ grupės vaikai ir auklėtojos pakvietė mokyklos bendruomenę paminėti Lietuvos nepriklausomybės dieną ir prisijungti prie Lietuvių kalbos dienų Ignalinoje. Ta proga  kiekviena grupė deklamavo savos kūrybos eilėraščius Lietuvai, gimtinei. 

2019 m. gruodžio- 2020 m. sausio mėnesiais „Bitučių“, „Boružėlių“ ir „Kiškučių“ grupių vaikučiai dalyvavo projekte „Pirmoji pažintis  vandeniu“. Projektas vyko baseine, kur vaikai  įgijo pirmuosius plaukimo įgūdžius. Vaikučius mokė  plaukimo treneriai: E.Rakitinas, M.Juodagalvis, D.Mikoliūnaitė, I.Češulienė. Tėveliai ir auklėtojos dėkoja treneriams už bendradarbiavimą. O vaikučiai laukia  kitų projektų!

Darželinukai kiekvienais metais vis aktyvesni, judresni, reiklesni. Judėjimas – tai sveikata. Vaikams judėjimas labai svarbus siekiant užtikrinti sveiką fizinį vystymąsi. Nuo pat mažens vaikams organizuojame kūno kultūros veiklas, rytinę mankštą, judrius žaidimus ir sporto šventes. Sausio mėnesį „Bitučių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiai dalyvavo projekte „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“, kurio metu judesio ir kūno terapijos  užsėmimus vedė kineziterapeutė Ligita Kindurienė.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Vasario mėn. renginį „Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“ Sokratas
organizavo „Lakštingalėlių“ ir „Drugelių“ grupių vaikai ir auklėtojos.